Sielos Koliažas

Sielos Koliažas (Soul Collage®) pirmiausia yra kūrybinis procesas ir kūrybinė technika. Jis yra smagus, paprastas ir šio proceso rezultate yra sukuriama asmeninė koliažo kortų kaladė. Jūsų sukurtos Sielos koliažo kortos yra jūsų asmenybės arba sielos atspindys ir jos padeda geriau suprasti ir priimti save, bei gali padėti surasti atsakymus į kylančius egzistencinius ir kasdienius klausimus.

Sielos Koliažas  (SoulCollage®) buvo sukurtas Synos B. Frost (Seena B. Frost, M. Div., M.A.) devinto dešimtmečio pradžioje kaip paprastas, smagus ir kūrybiškas įrankis savęs atradimui. Pasak Synos – Sielos Koliaže kiekvienas yra menininkas ir viskas ko reikia juo tapti yra kartono kortelė, žirklės, klijai ir paveikslėliai.

Sielos Koliažas  gali būti:
kūrybinė išraiška
dvasinė praktika
kelias į savęs pažinimą
tai, ko tau labiausiai šiuo metu reikia…

Sielos Koliažas (SoulCollage®) atveria duris į savęs atradimą sujungdamas kūrybą, intuiciją ir analitinį protą. Kuriant Sielos koliažo kortas, o vėliau dirbant su jomis, „kalbantis“ su jomis, ir naudojant jas kasdieninėje praktikoje, beveik nepastebimai įvyksta vidinė sielos ir asmenybės transformacija. Atsiverk šiai nuostabiam kūrybiniam procesui ir tavo vidinė transformacija gali būti magiška, stebinanti, ir ji gali tau atnešti vidinę harmoniją ir meilę sau bei savo gyvenimui.

Daugiau informacijos apie SoulCollage®:  www.soulcollage.com

Sielos Koliažo (SoulCollage®) seminarai – sekite informaciją Renginių Kalendoriuje

Iš Kūrybinės popietės Stimulus Treniruočių studijoje

Komentarai

komentarai


Share This: