Teta Gydymo metodas

Teta Gydymas (Theta Healing®) metodas

 

Teta Gydymo  (Theta Healing®) metodas yra energetinė praktika, kuri leidžia pamatyti visą žmogų ir jo sielos energetinę struktūrą kaip vientisą nuostabaus rašto audinį, nuaustą iš to žmogaus genų, patirčių, išgyvenimų, emocijų, jausmų, minčių, interpretacijų, nuostatų ir įsitikinimų.

Teta gydymo metodas atskleistas prieš maždaug 20 metų Vianos Stibal, iš esmės, yra praktiškai pritaikyta kvantinė fizika. Teta gydymo metodas taip pavadintas todėl, kad praktikuojant šios technikos meditaciją žmogaus smegenys yra teta bangose. Iki šiol buvo tikima, kad teta smegenų bangos gali būti pasiekiamos tik sapnuojant arba labai gilioje jogų meditacijoje. Tačiau Teta gydymo technikoje naudojama meditacija padeda labai greitai ir paprastai pasiekti teta būseną – kai žmogaus smegenys yra teta bangose.

Teta gydymo metodo praktikas būdamas toje meditacinėje būsenoje, kuri aktyvuoja teta smegenų bangas, sujungia su besąlygine Kūrėjo meile. Šioje sąjungoje jis gali pamatyti ir atpažinti, kurį žmogaus sielos audinio energetinį siūlą reikia perpinti, transformuoti ar pakeisti nauju, kad kliento nusiskundimas (fizinis, emocinis, mentalinis ar gyvenimiškos situacijos) būtų išspręstas bei paliudyti kaip šis pokytis įvyksta energetiniame žmogaus sielos audinyje.

Teta Gydymo metodo praktikas yra vertėjas ir laidininkas tarp kliento ir Kūrėjo arba visa kuriančios besąlyginės meilės energijos. Teta gydymo konsultacijos metu visa kontrolė yra kliento rankose, nes joks pakeitimas neįmanomas be kliento sutikimo.

 

PARAŠYK MAN!

Komentarai

komentarai


Share This: