Apie mane

Mano vardas Agnė. Man be galo smagu su tavim susipažinti. Aš tikiu, kad atsitiktinumų nebūna, todėl skaityk toliau ir galbūt mums abiems paaiškės, kodėl esi čia.

Trumpai apie mane

2013 metais pasukau kūrybinio savęs pažinimo keliu ir įgijusi SoulCollage® (Sielos Koliažo) mokytojos kvalifikaciją pradėjau vesti kūribinio savęs pažinimo seminarus.

2014 metais tapau Radical Living Coach – vienintelė Lietuvoje gyvenimo pokyčių pagal Radical Living metodą koučerė. Mokiausi asmeniškai pas Colin Tipping, Radical Living asmeninio tobulėjimo metodikos autorių.

2016 m tapau Theta Healing® Teta gydymo metodo praktike. Esu baigusi Theta Healing Bazinį, Pažengusiųjų, Manifestacijos ir Gausos, Giluminių Kasinėjimų, Intuityviosios anatomijos, Ligų ir sutrikimų, Pasaulinių ryšių, Išsilaisvink iš priklausomybių, prisirišimų ir priesaikų ir Meilė, Atleidimas ir Galia, Tu ir Partneris, Tu ir Kūrėjas praktikų kursus. Theta Healing metodas tapo ne tik pagrindiniu pagalbininku dirbant su klientais, bet ir kasdiene mano pačios praktika.

2017 m tapau Teta gydymo metodo instruktore. Vedu Bazinio bei Pažengusiųjų DNR, Giluminių kasinėjimų, Manifestacijos ir Gausos, Tu ir Kūrėjas Teta gydymo seminarus.

Nuolat dalyvauju įvairiuose asmeninio tobulėjimo seminaruose, mokausi ir pildau savo įrankių bei žinių krepšelį.

Veikla

    • Seminarai – savo vedamų seminarų metu padedu moterims atrasti ir sukurti laimę bei pasitenkinimą darbe.  Seminarai paprastai vyksta Kaune arba Vilniuje, tačiau esant norui galiu atvykti ir į kitą miestą, kreipkitės susitarsime.
  • Asmeninės konsultacijos – daugiau apie jas skaityk čia.

Turi klausimų, kreipkis seminaraimoterims@gmail.com arba telefonu 876048656.

PARAŠYK MAN!

Komentarai

komentarai


Share This:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *