Stebuklai Kelionėse ir Kaip Juos Padidinti

Sėdžiu kavinėje Bolonijoje ir dar kartą sąmoningai suprantu ir dėkoju, kad taip lengvai kelionese pildosi norai ir reikiamos aplinkybes bei sprendimai atsiranda akimirksniu.

Štai ir šiandien, iš viešbutėlio kambario oficialiai išsikraustyti reikia 10:30, o aš turiu laiko iki 14 val, kurį norėjau praleisti vaikštinėdama po miestą be bagažo. Net jei jis ir nedidelis vis tiek nepatogu tampytis su savim lagaminą siauromis Bolonijos gatvėmis. Paskambinau viešbučio administratoriams paklaust, ar galėčiau kur nors palikt lagaminą . Po 5 min gavau raktą nuo kito kambario, kuriame galėjau palikt savo daiktus ir išeit į miestą, nors adminstratorius sakė paprastai jie to nedaro išvykstantiems svečiams.

Tokių mažų ir didelių stebuklų kiekvienas esam patyrę ne tik kelionėse, bet ir kasdienybėje, tačiau kelionese tai pastebeti paprastai yra daug lengviau.

Štai kas, mano atradimu, didina stebuklų kiekį ir lengvumą keliaujant:

1. Mažiau kontrolės. Keliaudami į naują šalį ar vietą iš anksto nusiteikiam, kad ten bus daug kas nepažįstama, nežinoma todėl nesitikim, kad viskas bus būtent taip, kaip mes isivaizduojam. Esam atviresni neįprastiems sprendimams, labiau linkę paprašyti pagalbos ir ją priimti. Kitaip tariant, tiesiog labiau atsiduodam Visatos tėkmei, todėl atveriam galimybę Visatos arba Kūrėjo pagalbai įeiti į mūsų gyvenimą ir padėti išspręsti kylančius klausimus.

2. Didesnis pastabumas. Esame naujoje aplinkoje todėl daug daugiau mūsų dėmesio yra sutelkta į orientavimasi aplinkoje, grožėjimąsi ir tiesiog buvimą čia ir dabar, nei į savo vidinį dialogą. Ir apskritai esam nusiteikę matyti tai, kas grazu, nauja, idomu. Ten kur sutelkiam savo dėmesį, ten daugiau visko matom. Todėl daug lengviau pastebėti, kaip paprastai viskas sprendžiasi, kai patys sau netrukdom.

3. Didesnis pozityvumas. Retas kuris iš mūsų į kelionę važiuoja su nusiteikimu, kad tai bus siaubingas ir baisus patyrimas. Dažniausiai tikimės puikių įspūdžių, gero laiko, grožio ir naujų dar nepatirtų, bet malonių dalykų! Čia suveikia dėsnis „ko ieškosi, tą ir rasi“. Pozityvus mąstymas yra svarbus elementas kurti savo norimai realybei, ypač kai prie jo pridedam situaciją, kuri yra visiškai nauja ir neturi jokių blogų asociacijų ar prisiminimų. Pozityvi intencija keliaujant turi didžiulę galią. Todėl verta prieš vaziuojant i kelionę pafantazuoti, kokia ji būtų jūsų idealioje realybėje. Ypac naudinga isivaizduoti teigiama tuos kelionės aspektus, kurie kelia nerimą. Tik svarbu pries šios vizijos neprisirišti, o tiesiog išsiųsti ją į Visatą ir pridėti, kad viskas būtų taip arba dar geriau.
Kurėjo vaizduote yra dar geresnėnei mūsų. 😉

4. Daugiau kantrybės. Naujoje šalyje neturim tikslaus mato kas ir kiek turi užtrukti, kaip greitai įvykti todėl esam linkę buti atlaidesni įvairioms nenumatytoms aplinkybėms, todėl daug mažiau sau sukuriam streso ir viskas išsisprendžia paprasčiau. Niekas taip netrukdo reikalams išsispresti nei susierzinimas, pyktis, apmaudas ir nuoskauda. Todėl svarbu sau priminti, kad nėra prasmės lyginti, kaip viskas vyksta jūsų įprastoje aplinkoje, su tuo, kas vyksta kelionėje. Priimkite tai, kaip smagų nuotykį ir stebėkite, kaip jūsų kelionė iš tiesų tokia tampa.

5. Didesnis dėkingumas.
Dėl visų prieš tai išvardintų dalykų , kelionėse esam linke dažniau dėkoti, žavėtis, džiaugtis. Čia vėlgi tas pats dėsnis – „ko ieškosi, tą ir rasi“. Kuo daugiau džiaugsmo ir dėkingumo išsiunti į Visatą, tuo daugiau Visata tau atsiunčia priežasčių taip jaustis. Ir tai tampa puikia dirva stebuklams dygti, augti ir daugintis😉.

Ar tavo kelionės irgi pilnos stebuklų, netikėtų sutapimų ir nuostabių patirčių? Jei ne, perskaityk šiuos penkis stebuklų didinimo elementus iš naujo ir nuspręsk, kurio iš jų tau labiausiai trūksta ir ką galėtum pakeisti savo mąstyme, savo elgesyje ir savo bendravime, kad tai pasikeistų?

Graziu Naujųjų Metų ir stebuklingų kelionių jums visiems 2019 metais!

Myliu
Agnė

Komentarai

komentarai


Share This: