Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Praktinis Sielos koliažo (SoulCollage®) seminaras “Šakutė ir Lobis”

14 spalio, 2016 @ 18:00 - 21:30

instaquote-18-08-2016-21-06-11Ar tau kada nors yra taip buvę, kad tavo asmeninė savybė, įgūdis arba gebėjimas, kuris tau atrodė savaime suprantamas dalykas, kitiems sukėlė nuostabą ir susižavėjimą ir atnešė tau sėkmę santykiuose, darbe ar kitoje veikloje?

Ar norėtum atrasti ir daugiau savo talentų, dovanų ir gebėjimų, kurie iš pažiūros tik „šakutės“, bet pažvelgus giliau ir jas pažinus atsiskleidžia kaip patys įspūdingiausi lobiai?

Kviečiu tave į praktinį Sielos koliažo (SoulCollage®) seminarą „Šakutė ir Lobis“, kuriame leisimės į vidinę kūrybinę kelionę surasti savo „šakutes“ ir transformuosime jas į vidinius Sielos lobius!

KO TIKĖTIS SEMINARE?

  1. Pirmoje dalyje susipažinsite su Sielos Koliažo (SoulCollage®) kūrybiniu procesu, nauda ir būdais, kaip jį pritaikyti kasdieninei praktikai ir tolesniam savęs tyrinėjimui savarankiškai.
  2. Antroje dalyje keliausite į vizualizaciją/ meditaciją savo pamirštiems vidiniams lobiams atrasti.
  3. Galiausiai pasinersite į save per kūrybinę praktiką, kurdami savo asmeninio lobio Sielos Koliažo kortą.

KAS PASIKEIS TAVO GYVENIME PO ŠIO SEMINARO?

  • Grįši namo su įkvėpimu, pagerėjusia nuotaika ir didesne harmonija viduje.
  • Atskleisi bent vieną naują savo asmenybės dalį/ savybę arba pamatysi jau turimą naujoje šviesoje, o juk kuo geriau save pažįsti, tuo lengviau yra save priimti, suprasti ir mylėti.
  • Išmoksi kaip tyrinėti, pažinti ir suprasti save per kūrybinį Sielos Koliažo procesą ir galėsi tęsti tai savarankiškai.

REGISTRACIJA, KAINA IR KITA INFORMACIJA

Seminaro Kaina – 30 eur

Registracija: Į seminarą būtina registracija el. paštu seminaraimoterims@gmail.com arba telefonu 867048656 (Agnė). Registracija bus baigta, tik sumokėjus 10 eur depozitą.

APIE SIELOS KOLIAŽĄ (SOULCOLLAGE®):

SoulCollage® pirmiausia yra kūrybinis procesas ir kūrybinė technika. Jis yra smagus, paprastas ir šio proceso rezultate yra sukuriama asmeninė koliažo kortų kaladė. Jūsų sukurtos Sielos koliažo kortos yra jūsų asmenybės arba sielos atspindys ir jos padeda geriau suprasti ir priimti save, bei gali padėti surasti atsakymus į kylančius egzistencinius ir kasdienius klausimus.

SoulCollage® buvo sukurtas Synos B. Frost (Seena B. Frost, M. Div., M.A.) devinto dešimtmečio pradžioje kaip paprastas, smagus ir kūrybiškas įrankis savęs atradimui. Pasak Synos – Sielos Koliaže kiekvienas yra menininkas ir viskas ko reikia juo tapti yra kartono kortelė, žirklės, klijai ir paveikslėliai.

SoulCollage® gali būti:
kūrybinė išraiška
dvasinė praktika
kelias į savęs pažinimą
tai, ko tau labiausiai šiuo metu reikia…

SoulCollage® atveria duris į savęs atradimą sujungdamas kūrybą, intuiciją ir analitinį protą. Kuriant Sielos koliažo kortas, o vėliau dirbant su jomis, „kalbantis“ su jomis, ir naudojant jas kasdieninėje praktikoje, beveik nepastebimai įvyksta vidinė sielos ir asmenybės transformacija. Atsiverk šiai nuostabiam kūrybiniam procesui ir tavo vidinė transformacija gali būti magiška, stebinanti, ir ji gali tau atnešti vidinę harmoniją ir meilę sau bei savo gyvenimui.

Daugiau informacijos apie SoulCollage® www.soulcollage.com

APIE AGNĘ VEČKYTĘ:

Agnė yra Radical Living metodo koučerė, Sielos koliažo (SoulCollage®) mokytoja ir Theta Healing® praktikė, o sudėjus viską kartu – Sielos Lobių Ieškotoja. „Visos metodikos, kurias pasitelkiu dirbdama, yra mano įrankiai padėti žmogui atskleisti savo Sielos lobius. Dažniausiai Sielos lobiai slypi ten, kur žmogus patiria didžiausius sunkumus, todėl mano darbas pirmiausia yra padėti jam patikėti, kad tas lobis apskritai yra. Kitas žingsnis yra padėti žmogui įžvelgti ir atpažinti individualius jo Sielos lobius. Tam dažniausiai pasitelkiame kūrybinę Sielos Koliažo (SoulCollage®) techniką. Taip pat labai svarbu vidinio lobio paieškose yra nuvalyti susikaupusias praeityje patirtų skausmingų įvykių bei negatyvių emocijų šiukšles, tam naudojam Radical Living metodiką ir pagrindinį jos įrankį – atleidimą. O kai tenka raustis dar giliau į pasąmonėje pasislėpusius negatyvius įsitikinimus bei klaidinančias programas, ThetaHealing® yra nepamainomas procesas šiuose kasimo darbuose. Galutinis rezultatas – lengvesnis, paprastesnis gyvenimas, daugiau džiaugsmo, tikėjimo savimi, ramybės ir geriausia tai, kad atrastas Sielos lobis prasiveržia ir į žmogaus materialų gyvenimą – pagerėja santykiai, pasikeičia finansinė situacija, atsiveria naujos galimybės, pagerėja sveikata…“

Komentarai

komentarai


Informacija

Data:
14 spalio, 2016
Laikas:
18:00 - 21:30
Renginys žymos:
, , , , ,

Vieta

Šviesos namai
Gedinimo g. 26b
Kaunas, Kaunas 44319 Lithuania
+ Google žemėlapis