Teta Gydymas

Kas yra Teta gydymas ?

Teta Gydymas, Theta Healing®, yra energetinė praktika, kuri leidžia pamatyti visą žmogų ir jo sielos energetinę struktūrą kaip vientisą nuostabaus rašto audinį, nuaustą iš to žmogaus genų, patirčių, išgyvenimų, emocijų, jausmų, minčių, interpretacijų, nuostatų ir įsitikinimų.

Teta gydymo metodas atskleistas prieš maždaug 20 metų Vianos Stibal, iš esmės, yra praktiškai pritaikyta kvantinė fizika. Teta gydymo metodas taip pavadintas todėl, kad praktikuojant šios technikos meditaciją žmogaus smegenys yra teta bangose. Iki šiol buvo tikima, kad teta smegenų bangos gali būti pasiekiamos tik sapnuojant arba labai gilioje jogų meditacijoje. Tačiau Teta gydymo technikoje naudojama meditacija padeda labai greitai ir paprastai pasiekti teta būseną – kai žmogaus smegenys yra teta bangose.

Teta gydymo metodo praktikas būdamas toje meditacinėje būsenoje, kuri aktyvuoja teta smegenų bangas, sujungia su besąlygine Kūrėjo meile. Šioje sąjungoje jis gali pamatyti ir atpažinti, kurį žmogaus sielos audinio energetinį siūlą reikia perpinti, transformuoti ar pakeisti nauju, kad kliento nusiskundimas (fizinis, emocinis, mentalinis ar gyvenimiškos situacijos) būtų išspręstas bei paliudyti kaip šis pokytis įvyksta energetiniame žmogaus sielos audinyje.

Teta Gydymo metodo praktikas yra vertėjas ir laidininkas tarp kliento ir Kūrėjo arba visa kuriančios besąlyginės meilės energijos. Teta gydymo konsultacijos metu visa kontrolė yra kliento rankose, nes joks pakeitimas neįmanomas be kliento sutikimo.

Kokius klausimus sprendžiame Teta Gydymo konsultacijos metu?

  • Fizinio kūno sveikatos – su Teta gydymo metodu atrasime, kokios sąmoningos bei pasąmoninės (emocinės, mentalinės – žmogui dažniausiai nežinomi pasąmoniniai įsitikinimai ir nuostatos, patirčių ir išgyvenimų interpretacijos) priežastys veikia jo fizinę sveikatą ir jas transformuosime. O šiai transformacijai įvykus energetinėje plotmėje, žmogaus organizmui nebelieka poreikio kurti ir/ar palaikyti negalavimo, todėl gali įvykti greitas ir lengvas natūralus pasveikimas.
  • Emocinė ir dvasinė sveikata – emocija yra reakcija į gyvenimą. Kartais mus užvaldo skausmingos ir negatyvios emocijos, kurias sukelia kartais net mums nežinomos nuostatos apie gyvenimą ir jo įvykius. Su Teta gydymo metodu atrandame, kurios nuostatos kuria emocinius ir dvasinius sunkumus ir juos transformuojame.
  • Santykių harmonizavimas – dažniausiai patirdami sunkumus santykiuose su artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis daugiausia tobulėjame ir augame. Tačiau kartais tas augimas yra skausmingas, santykiai sudėtingi, varginantys, skaudūs. Su Teta Gydymo metodu atrasime, kokias pamokas mokotės tuose santykiuose ir kaip galima šitą mokymąsi sušvelninti, o kančią sumažinti.
  • Sėkmės ir laimės klausimų sprendimas – jeigu jaučiate, kad kažkas vis sutrukdo pasiekti profesinę ar asmeninę laimę, užsibrėžtus tikslus, su Teta gydymo metodu galėsime surasti jūsų vidinį trukdį ir jį pakeisti.
  • Gyvenimo kelio ir prasmės klausimų sprendimas – jeigu nerandate prasmingos veiklos, trūksta gyvenimo džiaugsmo ir viskas atrodo pilka, su Teta gydymu surasime, kas jūsų viduje formuoja šį požiūrį ir jausmus, o esant poreikiui pasižiūrėsime ir kokius uždavinius jūsų siela turi susiplanavus šiam gyvenimui.
  • Pinigų ir gausos pritraukimas ir įsileidimas – pinigai yra tik viena iš meilės energijos išraiškų, jeigu turite sunkumų finansinėje srityje su Teta gydymo metodu surasime, kurios jūsų nuostatos kuria finansinius nesklandumus ir neleidžia gausai tekėti į jūsų gyvenimą.
  • Svajonių realizacija (Manifestacija) – kartu su jumis keliausiu į Teta gydymo meditaciją, kurioje ne tik turėsite galimybę pateikti „užsisakyti“ savo svajonės realizavimą, bet ir atrasime, kokie trukdžiai jūsų viduje trukdo tam įvykti ir jus slapta sabotuoja.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Teta gydymo metodą ir  konsultacijas:

Kiek laiko trunka Teta gydymo  konsultacija?

Nuo 1 iki 1,5 val, išimtinais atvejais ilgiau.

Kiek konsultacijų reikia, kad pajusčiau pokytį?

Tai yra labai individualu, galite pajusti pokytį iš karto, jau po pirmosios konsultacijos, gali prireikti 3-4 vienai temai/ situacijai išspręsti.

Kaip dažnai reikia kartoti konsultacijas?

Kadangi energetiniame kūne įvykusiems pokyčiams reikia šiek tiek laiko integruotis fizinėje plotmėje, geriausias intervalas yra 1-2 savaitės tarp konsultacijų.

Ar būtina konsultacijoje dalyvauti gyvai, jei gyvenu kitame mieste/ šalyje?

Tikrai ne, energijai nėra atstumų ar sienų, kurių ji negalėtų peržengti, todėl konsultacija yra vienodai veiksminga dirbant gyvai, telefonu ar skype.

Ką turėčiau pasiruošti prieš konsultaciją?

Būtinai išgerkite daug vandens ir turėkite jo šalia savęs konsultacijos metu.

Geriausia, jeigu iš anksto žinotumėte, su kokia problema, kokia tema norėsite dirbti. Jeigu sunku apsispręsti, tuomet tai padarysime kartu.

Susiplanuokite lengvą dieną, nes po konsultacijos geriausia yra ilsėtis, gerti daug vandens ir nevarginti savęs sudėtingais reikalais.

Kaip užsiregistruoti į konsultaciją?

Konsultacijos trukmė – 1 val.

Spauskite čia, pasirinkite dieną, laiką ir užpildykite savo informaciją.

Arba skambinkite +370 670 48656, rašykite el. paštu seminaraimoterims@gmail.com

arba užpildykite žemiau esančią formą:

 

 

 

Daugiau informacijos apie Teta gydymo techniką www.thetahealing.com.

 

Komentarai

komentarai


Share This: