Meditacija, kuri padeda svajonėms tapti realybe

Savo gyvenimo ir veiklos kūrybiniame procese aš visada ieškau būdų ir įrankių, kurie man padėtų kuo lengviau realizuoti savo tikslus. Kartais tie tikslai veda naujais visai nežinomais keliais, todėl vien pasitikėjimo savim ir savo žiniomis neužtenka.

Tokiu atveju aš visada šaukiuosi į pagalbą Visatą, kad į mano gyvenimą atsiųstų reikiamą informaciją, reikiamus žmones ar aplinkybes, kurios padeda man realizuoti savo svajones.

Vienas iš pačių efektyviausių būdų kaip „prisišaukti“ Visatos dėmesį yra Teta Gydymo Meditacijos technika. Ji be galo paprasta ir išmokti ja naudotis gali kiekvienas! 

Net ir būdama Teta gydymo praktike ir instruktore žinau, kad kartais labai tingisi pasitelkti net ir tokią paprastą meditaciją. Kartais tam tiesiog  trukdo blokuojantys pasąmoniniai įsitikinimai, vidinis pasipriešinimo jausmas ir pan. 

Todėl norėdama palengvinti Tau šį procesą, įrašiau Manifestacijos meditaciją, kurią gali visiškai nemokamai parsisiųsti ir naudotis kasdien!

Tiesiog įvesk savo elektroninio pašto adresą į šį langelį ir meditacijos įrašas bus tavo pašto dėžutėje po kelių akimirkų!

Lengvos transformacijos!

Agnė

Komentarai

komentarai


Share This: