Ką supratau po pirmosios savo FB Live transliacijos?

Ar tau yra taip buvę tau, kad pats gyvenimas tave pastatytų į visiškai nepažįstamas aplinkybes?  O tu, įmesta viduryje ežero, imi plaukti ir supranti, kad ne tik neskęsti, bet ir visai neblogai tau gaunasi, o po kiek laiko dar ir smagu pasidaro?

Man ne kartą teko pasimėgauti šiuo procesu. Kartais savanoriškai, o kartais nelabai… Tačiau paskutinis mano savanoriškas įsimetimas į gilų ir nepažįstamą vandenį nuoširdžiai mane nustebino. 

Birželio pradžioje pirmą kartą atsisėdau prieš kamerą ir pravedžiau pirmąją valandos laiko FB Live transliaciją (trumpas video, kodėl nusprendžiau tai daryti)! Ir savo dideliam nustebimui, ne tik sugebėjau neužstrigti, „nenusivapėti“ (bent jau tikiuosi), bet ir perduoti norimą žinutę, pravesti meditaciją, bet ir pasimėgauti procesu!!! 

Nuostabumo jausmas, kuris mane apėmė, kai išjungiau kamerą buvo toks didelis, kad jo užteko dar kelioms dienoms.

Tą akimirką supratau, kaip arti esu prie savo senos svajonės dalintis savo žiniomis ir meile su daugybe žmonių. Šį vizija man kažkada atrodė tokia miglota, netgi beveik neįmanoma…

Prisiminiau savo pamokas, atradimus, vėl ir vėl peržengtas komforto zonos ribas ir panorau padėkoti: sau – už drąsą, užsidegimą ir viltį; mokytojams ir visiems angelams pagalbininkams – už įkvėpimą ir tikėjimą manimi; prieštaraujantiems – už pagalbą surasti tiesą.

Tuo pačiu labai aiškiai supratau, kad šioje kelionėje man labiausiai padėjo:

  1. Tikėjimas, kad mano gyvenime gali būti prasmingesnis nei dirbti pusiau patenkinamą darbą nuo 8:00 iki 17:00, ir 2 savaitės metinių atostogų. Labiau už viską pasaulyje norėjau matyti, kad mano veikla, darbas tiesiogiai veikia kitų žmonių gerovei, laimei, sveikatai, pasitenkinimui. Dabar šį džiaugsmą patiriu kasdien ir už kiekvieną patirtį esu dėkinga! 
  2. Drąsa ir atkaklumas žengti tą žingsnį į nežinomą, nepažįstamą pasaulį, kuris vadinasi savas verslas. O po to dar daugybė žingsnių, kurie vedė toli toli iš komforto zonos, į dar didesnį atsivėrimą, priėmimą ir dalijimąsi savo patirtimi bei žiniomis su kitais.
  3. Intuityvūs gebėjimai ir talentai, kuriuos atradau daugiausiai Theta Healing (Teta Gydymo) praktikos pagalba. Būtent ši technika buvo mano parašiutas ir skraidantis kilimas, kuris palaikė sunkiausiomis akimirkomis, kurio pagalba aš patikėjau stebuklais. O svarbiausia patikėjau, kad stebuklai yra įmanomi mano gyvenime ir kad esu jų verta.

Kai kuriems iš mūsų nušvitimas tiesiog ateina, o kai kuriems, man tarp jų, reikia įrankio, kas sukurtų ir palaikytų pasitikėjimą savimi. Todėl esu be galo dėkinga, kad Teta gydymo praktika yra šiam pasaulyje.

Komentarai

komentarai


Share This: