Kokius klausimus sprendžiame Teta Gydymo konsultacijos metu?

  • Fizinio kūno sveikatos – su Teta gydymo metodu atrasime, kokios sąmoningos bei pasąmoninės (emocinės, mentalinės – žmogui dažniausiai nežinomi pasąmoniniai įsitikinimai ir nuostatos, patirčių ir išgyvenimų interpretacijos) priežastys veikia jo fizinę sveikatą ir jas transformuosime. O šiai transformacijai įvykus energetinėje plotmėje, žmogaus organizmui nebelieka poreikio kurti ir/ar palaikyti negalavimo, todėl gali įvykti greitas ir lengvas natūralus pasveikimas.
  • Emocinė ir dvasinė sveikata – emocija yra reakcija į gyvenimą. Kartais mus užvaldo skausmingos ir negatyvios emocijos, kurias sukelia kartais net mums nežinomos nuostatos apie gyvenimą ir jo įvykius. Su Teta gydymo metodu atrandame kurios nuostatos kuria emocinius ir dvasinius sunkumus ir juos transformuojame.
  • Santykių harmonizavimas – dažniausiai patirdami sunkumus santykiuose su artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis daugiausia tobulėjame ir augame. Tačiau kartais tas augimas yra skausmingas, santykiai sudėtingi, varginantys, skaudūs. Su Teta gydymo metodu atrasime, kokias pamokas mokotės tuose santykiuose ir kaip galima šitą mokymąsi sušvelninti, o kančią sumažinti.
  • Sėkmės ir laimės klausimų sprendimas – jeigu jaučiate, kad kažkas vis sutrukdo pasiekti profesinę ar asmeninę laimę, užsibrėžtus tikslus, su Teta gydymometodu galėsime surasti jūsų vidinį trukdį ir jį pakeisti.
  • Gyvenimo kelio ir prasmės klausimų sprendimas – jeigu nerandate prasmingos veiklos, trūksta gyvenimo džiaugsmo ir viskas atrodo pilka, su Teta gydymu surasime, kas jūsų viduje formuoja šį požiūrį ir jausmus, o esant poreikiui pasižiūrėsime ir kokius uždavinius jūsų siela turi susiplanavus šiam gyvenimui.
  • Pinigų ir gausos pritraukimas ir įsileidimas – pinigai yra tik viena iš meilės energijos išraiškų, jeigu turite sunkumų finansinėje srityje su Teta gydymo metodu surasime, kurios jūsų nuostatos kuria finansinius nesklandumus ir neleidžia gausai tekėti į jūsų gyvenimą.
  • Svajonių realizacija (Manifestacija) – kartu su jumis keliausiu į Tetą meditaciją, kurioje ne tik turėsite galimybę pateikti „užsisakyti“ savo svajonės realizavimą, bet ir atrasime, kokie trukdžiai jūsų viduje trukdo tam įvykti ir jus slapta sabotuoja.

 

PARAŠYK MAN!

Komentarai

komentarai


Share This: