DNR istorijos I

Share This:

Vasaros “dievai” man buvo dosnūs tobulėjimo galimybėmis ir jaučiu, kad atėjo laikas dalintis šitomis gėrybėmis plačiau, ne tik su savo klientais. Todėl šiandien nusprendžiau parašyti apie tai, kokius pokštus mėgsta krėsti mūsų DNR užfiksuoti protėvių patyrimai susitikimuose su kitomis etninėmis grupėmis.

Žiniasklaidoje ir šiaip pasaulyje labai daug kalbama apie emigraciją, imigraciją, jos grėsmę, jos naudą. Kiekvienas turbūt tyliai ar garsiai pagalvojo apie tai, o kaip aš jausčiausi, jeigu mano gyvenamosios vietos populiacija staiga radikaliai pasipildytų man naujos kultūros ir išvaizdos žmonėmis. Visiškai nesvarbu, kokią išvadą pasidarėt apie savo savijautą, tokios galimybės akivaizdoje, esmė ta, kad kiekvienas iš mūsų kažkaip reaguojame į kitos kultūros, tautos, ar netgi etninės grupės žmones…

Ką reiškia etninių grupių skirtumai Lietuvoje? Šiam momentui palikim ramybėje tuos kelis procentus totorių, rusų, lenkų, vokiečių ir kitų tautybių atstovų gyvenančių Lietuvoje, o pažiūrėkim, kokias Lietuviškas etnines grupes turim: aukštaičiai, dzūkai, suvalkiečiai (sūduviai), ir žemaičiai. Kas iš jūsų esat susimąstę, kad iš principo šios 4 grupės, tai juk 4 skirtingos gentys prieš daugiau nei tūkstantį metų susimetę į bendrą valstybę, kad apsisaugotų nuo užpuolikų?! O iki tol? Na kai kurios bičiuliavosi, kai kurios kariavo, taikėsi, tuokėsi, vogė, plėšikavo ir vėl taikėsi…

4 gentys reiškia, 4 ir daugiau skirtingų vertybių, gyvenimo būdo ypatumų, papročių, galbūt netgi dievų, jei grįšim pakankamai daug metų atgal!

Galit aišku čia paklausti, o kodėl man turėtų rūpėti, kas vyko Lietuvoje prieš 1000 ar daugiau metų?

Geras klausimas, bet į jį atsakyti aš siūlyčiau užduoti klausimą sau, o kokia yra mano kilmė? Kurių “genčių” kraujas teka manyje? Labai nustebčiau, jeigu rastumėt tik vieną… Mano šaknys, pavyzdžiui, yra Dzūkijoj iš tėčio pusės ir Sūduvoj iš mamos. Net ir nesigilinus į šitą temą aš žinojau, kad sūduviai ir dzūkai vieni kitiems didelės meilės nejaučia ir mėgsta “per dantį patraukt”…

Bet jeigu šitas 2 etnines grupes esančias mano kilmėje įsivaizduotume kaip 2 energijos sroves, kartais jos teka ramiai ir harmoningai, o kartais, pvz., iškilus klausimui kaip vadinti kūčiukus: bubukais ar kleckiukais, stoja į aršią kovą, kol kažkuri iš jų nugali (nugalėjo kleckiukai). Tai čia yra tik juokingas kasdieninis pavyzdys, bet šie pasąmoniniai konfliktai kylantys iš mūsų DNR esančios protėvių informacijos gali sukelti ir labai nemalonių rimtų pasekmių taip vadinamoj modernioj kasdienybėj.

Pvz. tavo DNR ir pasąmonėj yra iš protėvių paveldėta informacija, kad sūduviai yra pavojinga ir klastinga gentis. Tu gyveni kur nors didmiestyje ir apie Lietuvos etninių grupių skirtumus niekada nesi susimąstęs. Ir draugai pakviečia į savaitgaliui į sodybą esančią kokioje nors gražioje Suvalkijos vietoj. Važiuoji sau laimingai smagiai, saulė šviečia, nuotaika puiki. Jau įvažiavęs į Suvalkiją sustoji degalinėj įsipilt benzino ir prasideda pokštai: kasininkas nemandagus, padavei pinigus, grąžą pamiršo, reikėjo priminti. Važiuoji toliau, kelias duobėtas, op ir nuleido padangą, atsarginės neturi, iki draugų dar toli, skambini “greitajai padangų pagalbai”, sako mes savaitgaliais nedirbam. Na ir taip toliau….

Visa tai galima nurašyti elementariems atsitiktinumams, juk čia tik vienas savaitgalis, tačiau …

O kas, jeigu nusprendei pirkti sodybą kuriam nors regione, kuriam tavo genuose sėdintys protėviai turi priekaištų, arba dar geriau, ten gyvenantys žmonės turi genetinių priekaištų tavo genuose esantiems protėviams? Ar labai sklandžiai eisis sandėris? O kaip santykiai su kaimynais?

O dar geriau, įsivaizduok, kad steigi verslą ar atidarinėji filialą regione ar mieste, su kurio “gentimi” yra įrašytas konfliktas tavo DNR. Kiek papildomų kliūčių, trukdžių ir nemalonumų reikės patirti, kol pasieksi tai, ko nori? O jeigu konfliktas yra labai stiprus, ir DNR įsirašiusios jo pasekmės labai skausmingos, tuomet tavo pasąmonė gali imtis atlikti savo pagrindinę funkciją – tavęs saugojimą nuo pavojų, ir netikėtu būdu “pašalinti” pavojų, t.y. sužlugdyti tavo pastangas sukurti verslą tame regione.

Pasąmonė yra kaip kompiuteris, viskas vyksta pagal 0 ir 1 sistemą, ten nėra konteksto, paaiškinimų, ji nesupranta, kad dabar jau 21 amžius ir genčių seniai nebeliko. Jos funkcija yra saugoti tave, todėl jeigu yra įrašyta informacija – “šios vietos gyventojai mane sunaikins”, pasąmonė imsis priemonių, kad grėsmė būtų pašalinta – dažniausiai tas pašalinimo būdas yra sugriauti visas pastangas pradėti kažką naujo, kad grįžtum į savo seną, žinomą, įprastą aplinką, net jeigu esi ten nelaimingas, bet taip saugiau…

Galbūt verta atkreipti dėmesį, kaip jautiesi skirtinguose Lietuvos regionuose? Kur tave nuolat ištinka kokie nors nemalonūs nuotykiai? Kurio krašto gyventojai tau kelia nepasitenkinimą ir atrodo keisti? Patyrinėk savo šeimos ir giminės istoriją, galbūt atsakymą rasi mamos ar senelio gyvenimo istorijoje. Tačiau kai kurie jausmai ir patirtys gali būti tokios senos, kad jų nebėra išlikę atmintyje. Juk mes savo genuose aktyviai saugome 7 kartų patirtį, bet galim būti išsaugoję informaciją iki 100 kartų atgal!

Ar tai reiškia, kad asmeninėje DNR istorijos knygoje įrašyti skausmingi įvykiai yra nepakeičiami?

Tikrai ne, yra daugybė būdų, kaip dirbti su tokia situacija ir kiekvienas žmogus gali rasti jam tinkamiausią įrankį. Man labiausiai patinka dirbti su Theta Healing® praktika, nes jos pagalba aš ne tik galiu padėti klientams prieiti prie įvykių ir patirčių, kurių nebėra gyvoje atmintyje, bet ir padėti jiems suprasti, kad kiekviena patirtis, nesvarbu, asmeninė ar istorinė mums yra duota tam, kad patobulėtume, kažko išmoktume, įgytume tam tikrų vertybių, praplėstume savo ir pasaulio suvokimą. Todėl išmokus savo pamokas nebelieka poreikio tam tikrai nemaloniai situacijai tęstis ir egzistuoti.

Taigi jeigu radai savo šeimos istorijoje įvykį, kuris lemia tam tikrą nusistatymą prieš vieną ar kitą “gentį”, žmonių tipą ir kraštą, paklausk savęs, o ko ta istorija mokė mano protėvį? Ir kaip aš tą pamoką, galiu pritaikyti savo gyvenime?

O jeigu nori greičiau ir paprasčiau išsispręsti genetinius ir etninius DNR konfliktus, kad jie tau netrukdytų gyventi savo gyvenimo, parašyk man seminaraimoterims@gmail.com ir užsiregistruok į Theta Healing konsultaciją!

Komentarai

komentarai