Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Meditacijos ir Kūrybos Popietė: Atleidimo meditacija!

18 gruodžio, 2016 @ 13:00 - 15:30

happiness1Šioje meditacijoje atleisim ir paleisim senas nuoskaudas, pyktį, apmaudą ir palengvinsim sukauptą nusivylimų bei netekčių bagažą, kad į šventinį, Kalėdinį laikotarpį žengtum lengviau, šviesesne galva ir džiaugsminga širdimi.

O antroje, kūrybinėje, popietės dalyje, pasitelksim Sielos Koliažo (SoulSage®) praktiką, kad pilnai įtvirtintume ir integruotume atleidimo potyrius, todėl jeigu ateini su noru atleisti konkrečiam žmogui ar situacijai, atsinešk nuotrauką, paveikslėlį, kurio negaila karpyti ir kuris tau primena tą žmogų.

Dėmesio, tėveliams, kurie nori atsivesti savo vaikučius, šita tema yra labiau pritaikyta suaugusiems, todėl vaikų iki 14 m. kviesti kartu nepatarčiau.

Taigi laukiu tavęs sekmadienį, gruodžio 18d. 13:00 val SoulSage erdvėje, MEDITACIJOS IR KŪRYBOS POPIETĖJE: Atleidimo meditacija.

SoulSage erdvė savo duris atvers 12:30 val, kad turėtum laiko apsidairyti, apsiprasti, išgerti arbatos ir patogiai įsitaisyti, ir nuo 13:00 val 2,5 val iki 15:30 paskirsi sau ir savo vidinei kelionei.

KĄ PASIRUOŠTI?

  • Patogią aprangą, kad galėtum laisvai ir patogiai jaustis.
  • Užrašų knygą ar sąsiuvinį, kad būtų kur užsirašyti savo įžvalgas ir geras mintis.
  • Paveikslėlių su drakono atvaizdais (geriausias šaltinis – Google), tai yra neprivaloma, bet jei nori.
  • 8 eur mokestį grynais, vaikams ir suaugusiems kaina ta pati. Jei norite pervesti į sąskaitą, rašykite seminaraimoterims@gmail.com, atsiųsiu sąskaitos numerį.

REGISTRACIJA: būtinai registruokitės el.paštu seminaraimoterims@gmail.com arba sms/ skambučiu 867048656 Agnė.

VIETA: SoulSage erdvės ADRESAS – Raguolių g 6, Kaunas

Kam skirtos šios popietės?

Šie trumpi 2-2,5 valandų savaitinei susitikimai yra skirti tam, kad visi norintys praleisti laiką su savimi turėtų tokią galimybę bent kartą per savaitę. Temos bus įvairios, dabar pradedam nuo susitikimų su savo dvasiniais pagalbininkais, vėliau bus manifestacijos/ kūrimo meditacijų, savęs ir savo asmenybės tyrimui, talentų atradimui skirtų susitikimų, taip pat būtinai paliesim atleidimo sau ir kitiems temas. Pagal galimybes, šie susitikimai vyks kiekvieną savaitę, taigi kviečiu pasižymėti šį laiką kalendoriuje pasimatymui su savimi ir tikiuosi, kad kartu sukursime gražią sekmadieninę tradiciją ir bendruomenę!

Dalyvauti gali kiekvienas, taip pat laukiu ir mielai priimu tėvelius, norinčius kartu atsivesti ir šį turiningą laiką pasidalinti su savo vaikučiais (nuo 6-7 metų).

PRAŠYMAS TĖVELIAMS – prieš kviesdami savo vaiką eiti kartu pagalvokite ir pasitarkite su savo vaiku, ar jam bus įdomu, ar pavyks pirmiausia ramiai ir tyliai sėdėti apie 30 min ir sekti meditacijos eigą, o po to kartu su visais kurti ir klijuoti koliažą?

KAIP MUS RASTI

Susisiekimas automobiliu: kelias per Kauno HE šiuo metu yra taisomas, tai vienintelis kelias yra per Panemunę Vaidoto gatve, į Vaišvydavos plentą Girionių/ Arlaviškių kryptimi (jei kas naudositės navigacija, tai įveskite Raguolių 6, Kaunas, NE Vaišvydava), žiede prie sankryžos į Girionis važiuokite dešiniau į Vaišvydavą ir už 100 m. į dešinę sukite pirmoje gatvelėje (Užvingiųg.), ja pavažiavę apie 400 m sukite į antrą gatvelę dešinėje (Raguolių), trečias namas iš eilės dešinėje.

Viešuoju transportu:

46 autobusu – išlipti stotelėje Užvingių g ir paeiti į priekį Vaišvydavos kryptimi iki pirmos gatvės į dešinę, toliau sekti nuorodas kaip ir važiuojant automobiliu.

52 mikroautobusu – paprašyti sustoti prie pirmos gatvės už žiedo prie Girionių sankryžos, , toliau sekti nuorodas kaip ir važiuojant automobiliu.

Komentarai

komentarai


Informacija

Data:
18 gruodžio, 2016
Laikas:
13:00 - 15:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , , , ,

Organizatorius

SoulSage
El. paštas:
seminaraimoterims@gmail.com
Interneto svetainė:
www.seminaraimoterims.lt

Vieta

SoulSage Erdvė Kaune
Raguolių 6
Kaunas, Lithuania
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37067048656