Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Kas aš esu savo šeimos ir giminės tapatybės kontekste“– Sielos Koliažo (SoulCollage®) seminaras

29 lapkričio, 2016 @ 18:00 - 22:00

39Eur – 45Eur

Roots- Home
Modernus ir technologijų dominuojamas pasaulis ypač per keletą pastarųjų dešimtmečių taip palengvino individualaus žmogaus išgyvenimą, kad kiekvienas žmogus turintis kompiuterį ir interneto ryšį gali ne tik užsidirbti pragyvenimui, bet ir tapti labai turtingu žmogumi. Iš vienos pusės tai suteikia labai daug asmeninės laisvės, iš kitos pusės tai didina atskirtį ir sukuria iliuziją, kad aš esu atskiras vienetas, nepriklausomas ir nesusijęs su niekuo.

Atrodo, kad AŠ esu tiesiog mano asmeninių savybių ir pasiekimų rinkinys. Tačiau visai neseniai, savęs suvokimas buvo visiškai neatsiejamas nuo savęs suvokimo šeimos ir giminės kontekste:
• Kas yra mano šeima?
• Kokį vaidmenį mano šeima atlieka bendruomenėje?
• Kas ir koks yra mano giminės ir protėvių paveldas?
• Kur yra mano šaknys, gimtinė, kilmė?
• Kokia mano užduotis ir pareiga šeimai?
• Ar mano tikslai ir šeimos lūkesčiai dera?
• Kas yra svarbiau mano ar mano šeimos/ giminės poreikiai?

Visi šie klausimai buvo neatsiejami nuo asmens gyvenimo pasirinkimų ir iš dalies nulemdavo atskirų žmonių likimus. Tragiška Romeo ir Džiulijetos meilės istorija tą idealiai iliustruoja.

21-ame amžiuje mums nebereikia sekti tėvų ar senelių pėdomis, kad išgyventume, tačiau mūsų šeimos ir giminės tapatybė, tikslai, uždaviniai, pamokos ir iššūkiai ir toliau gyvena mūsų ląstelėse ir sunkiai prieinamuose pasąmonės užkaboriuose ir net mums to nežinant veikia mūsų gyvenimą.

Priklausomai nuo to, kokia energija, tendencijos dominuoja tavo giminės kolektyvinėje energijoje, atsiminimuose ir patirtyse, tai gali padėti gyvenime arba, tau net pačiam to nežinant, – apsunkinti tavo tikslų ir svajonių realizavimą.

Todėl kviečiu tave į seminarą „Kas aš esu savo šeimos ir giminės tapatybės kontekste“, kuriame per meditaciją ir kūrybinę Sielos Koliažo praktiką prisiliesi prie savo asmeninio santykio su savo šeimos linijomis, geriau jį pažinsi, patirsi ir galbūt pradėsi keisti.

� DATA: Lapkričio 29d. šeštadienis 18-22.00h
� VIETA: Slucko 13-2, Vilnius (Eiksutekme.lt studija)
� REGISTRACIJA : į seminarą, būtinai registruokitės telefonu Aušrinė 868616068 arba seminaraimoterims@gmail.com
� KAINA: Užsiregistravusiems ir iki lapkričio 24 d. pervedusiems 10 eur įmoką, seminaro kaina 39 eur. Užsiregistravusiems vėliau, kaina 45 eur. Šį kartą dalyvių skaičius ribotas iki 10 žmonių.

Ko tikėtis seminare? �

Seminare bent pusę laiko skirsime praktiniam savęs pažinimui ir santykio su tavo giminės energija tyrinėjimui per meditaciją ir Sielos Koliažo praktiką.
Tačiau tikrai išgirsite ir daug naudingos bei naujos informacijos apie pasąmoninį šeimos ir giminės energijos lauko poveikį individualiam žmogui, iš psichologinės ir dvasinės perspektyvos. Agnė yra išsamiai ištyrinėjusi ir giliai išgyvenusi šią temą savo asmeniniame gyvenimime ir praktiniame darbe su klientais, todėl informacija, kurią sužinosite yra unikali, nes ji ne tik perskaityta teorija, bet ir asmeniškai išgyventa, suvokta ir pritaikyta realybė.

Apie Agnę:

Agnė yra Radical Living metodo koučerė, Sielos koliažo (SoulCollage®) mokytoja ir Theta Healing® praktikė, o sudėjus viską kartu – Sielos Lobių Ieškotoja. „Visos metodikos, kurias pasitelkiu dirbdama, yra mano įrankiai padėti žmogui atskleisti savo Sielos lobius. Dažniausiai Sielos lobiai slypi ten, kur žmogus patiria didžiausius sunkumus, todėl mano darbas pirmiausia yra padėti jam patikėti, kad tas lobis apskritai yra. Kitas žingsnis yra padėti žmogui įžvelgti ir atpažinti individualius jo Sielos lobius. Tam dažniausiai pasitelkiu kūrybinę Sielos Koliažo (SoulCollage®) techniką. Taip pat labai svarbu vidinio lobio paieškose yra nuvalyti susikaupusias praeityje patirtų skausmingų įvykių bei negatyvių emocijų šiukšles, tam naudojam Radical Living metodiką ir pagrindinį jos įrankį – atleidimą. O kai tenka raustis dar giliau į pasąmonėje pasislėpusius negatyvius įsitikinimus bei klaidinančias programas, ThetaHealing® yra nepamainomas procesas šiuose kasimo darbuose. Galutinis rezultatas – lengvesnis, paprastesnis gyvenimas, daugiau džiaugsmo, tikėjimo savimi, ramybės ir geriausia tai, kad atrastas Sielos lobis prasiveržia ir į žmogaus materialų gyvenimą – pagerėja santykiai, pasikeičia finansinė situacija, atsiveria naujos galimybės, pagerėja sveikata…“

Iki pasimatymo!
Laukiam Tavęs jaukiame kūrybiniame vakare,
Agnė ir Aušrinė 🙂

http://seminaraimoterims.lt/
http://www.eiksutekme.lt/

Komentarai

komentarai


Informacija

Data:
29 lapkričio, 2016
Laikas:
18:00 - 22:00
Kaina:
39Eur – 45Eur
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , , , ,

Organizatorius

SoulSage
El. paštas:
seminaraimoterims@gmail.com
Interneto svetainė:
www.seminaraimoterims.lt

Vieta

Eiksutekme.lt studija
Slucko 13-2
Vilnius, Lithuania
+ Google žemėlapis