Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Susitikimas su savo Drakonu: Meditacijos IR Kūrybos Popietė

27 lapkričio, 2016 @ 13:00 - 15:30

8Eur

dragonAntroje SoulSage Meditacijos ir Kūrybos Popietėje lapkričio 27 d. tęsime apsaugos ir pagalbos temą ir meditacijoje keliausim į susitikimą su savo Drakonais!

Šiek tiek apie Drakonus:

Jie yra stichijų energijos: žemės, oro, vandens, ugnies, taip pat gali būti kelių elementų kombinacija, bet niekada visų keturių. Jie yra išmintingi ir galingi elementalių karalystės atstovai, kurie gyvena Žemėje šalia mūsų jau tūkstančius metų Jie padeda keisti, valyti ir transformuoti dideles negatyvios energijos sankaupas įvairiose gamtos vietose.

Kiekvienas žmogus gali susitikti su savo drakonu ir su juo susidraugauti meditacinės vaizduotės kelionės (guided visualization) pagalba. Drakonai yra orūs ir išdidūs, bet labai išmintingi ir ištikimi draugai, todėl jei susidraugauji su savo drakonu, visam gyvenimui įgyji ištikimą draugą, pagalbininką, patarėją ir saugotoją. Jam gali pasiguosti, pasipasakoti, užduoti bet kokį klausimą, visada išgirsi vertingą patarimą ir gausi atsakymą į savo klausimą. Savo drakoną taip gali paprašyti išvalyti tave, tavo namus, sodą, erdves, kuriose būni, dirbi, nuo neigiamų energijų, senų užsistovėjusių minčių, emocijų ir patirčių.

Taigi laukiu tavęs sekmadienį, lapkričio 13:00 val SoulSage erdvėje, MEDITACIJOS IR KŪRYBOS POPIETĖJE: Susitikimas su Savo Drakonu.

SoulSage erdvė savo duris atvers 12:30, kad turėtum laiko apsidairyti, apsiprasti, išgerti arbatos ir patogiai įsitaisyti, ir nuo 13:00 val 2,5 val iki 15:30 paskirsi sau ir savo vidinei kelionei.

Pirmąją popietės valandą paskirsim meditacinės vaizduotės kelionei (guided visualization) – susitikimui su savo drakonu bei aptarimui.

Po to trumpai supažindinsiu su kūrybine Sielos Koliažo (SoulSage®) praktika, kad galėtum ją pritaikyti savo patirčiai ir patyrimams meditacijoje integruoti į save.

KĄ PASIRUOŠTI?

  • Patogią aprangą, kad galėtum laisvai ir patogiai jaustis.
  • Užrašų knygą ar sąsiuvinį, kad būtų kur užsirašyti savo įžvalgas ir geras mintis.
  • Paveikslėlių su drakono atvaizdais (geriausias šaltinis – Google), tai yra neprivaloma, bet jei nori.
  • 8 eur mokestį grynais, vaikams ir suaugusiems kaina ta pati. Jei norite pervesti į sąskaitą, rašykite seminaraimoterims@gmail.com, atsiųsiu sąskaitos numerį.

REGISTRACIJA: būtinai registruokitės el.paštu seminaraimoterims@gmail.com arba sms/ skambučiu 867048656 Agnė.

VIETA: SoulSage erdvės ADRESAS – Raguolių g 6, Kaunas

Kam skirtos šios popietės?

Šie trumpi 2-2,5 valandų savaitinei susitikimai yra skirti tam, kad visi norintys praleisti laiką su savimi turėtų tokią galimybę bent kartą per savaitę. Temos bus įvairios, dabar pradedam nuo susitikimų su savo dvasiniais pagalbininkais, vėliau bus manifestacijos/ kūrimo meditacijų, savęs ir savo asmenybės tyrimui, talentų atradimui skirtų susitikimų, taip pat būtinai paliesim atleidimo sau ir kitiems temas. Pagal galimybes, šie susitikimai vyks kiekvieną savaitę, taigi kviečiu pasižymėti šį laiką kalendoriuje pasimatymui su savimi ir tikiuosi, kad kartu sukursime gražią sekmadieninę tradiciją ir bendruomenę!

Dalyvauti gali kiekvienas, taip pat laukiu ir mielai priimu tėvelius, norinčius kartu atsivesti ir šį turiningą laiką pasidalinti su savo vaikučiais (nuo 6-7 metų).

PRAŠYMAS TĖVELIAMS – prieš kviesdami savo vaiką eiti kartu pagalvokite ir pasitarkite su savo vaiku, ar jam bus įdomu, ar pavyks pirmiausia ramiai ir tyliai sėdėti apie 30 min ir sekti meditacijos eigą, o po to kartu su visais kurti ir klijuoti koliažą?

KAIP MUS RASTI

Susisiekimas automobiliu: kelias per Kauno HE šiuo metu yra taisomas, tai vienintelis kelias yra per Panemunę Vaidoto gatve, į Vaišvydavos plentą Girionių/ Arlaviškių kryptimi (jei kas naudositės navigacija, tai įveskite Raguolių 6, Kaunas, NE Vaišvydava), žiede prie sankryžos į Girionis važiuokite dešiniau į Vaišvydavą ir už 100 m. į dešinę sukite pirmoje gatvelėje (Užvingiųg.), ja pavažiavę apie 400 m sukite į antrą gatvelę dešinėje (Raguolių), trečias namas iš eilės dešinėje.

Viešuoju transportu:

46 autobusu – išlipti stotelėje Užvingių g ir paeiti į priekį Vaišvydavos kryptimi iki pirmos gatvės į dešinę, toliau sekti nuorodas kaip ir važiuojant automobiliu.

52 mikroautobusu – paprašyti sustoti prie pirmos gatvės už žiedo prie Girionių sankryžos, , toliau sekti nuorodas kaip ir važiuojant automobiliu.

Komentarai

komentarai


Informacija

Data:
27 lapkričio, 2016
Laikas:
13:00 - 15:30
Kaina:
8Eur
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , , , ,

Organizatorius

SoulSage
El. paštas:
seminaraimoterims@gmail.com
Interneto svetainė:
www.seminaraimoterims.lt

Vieta

SoulSage Erdvė Kaune
Raguolių 6
Kaunas, Lithuania
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37067048656