Nauja pradžia

LaikasĮdomu kaip gyvenime keičiasi naujos pradžios suvokimas. Daugybę metų  nauja pradžia man asociavosi su rudens pradžia. Nauji darbai, mokslai, kraustymasis gyventi į naują vietą ir kiti pokyčiai visada buvo susijęs su rudeniu. Netgi 10 metų po mokyklos baigimo rugsėjo mėnesį įgaudavau tarsi antrą kvėpavimą, net jei tuo metu ir neapversdavau savo gyvenimo aukšyn kojom.

Tačiau šiais metais pirmą kartą jaučiu, kad pavasaris yra naujo etapo pradžia. Man, pavasariniam vaikui, tai visada buvo laukiamiausias metų laikas, tačiau sąmoningai su nauju gyvenimo lapu jo nesiejau. Galbūt tai susiję su pokyčiais mano gyvenime, kuriuos visai neplanuotai užtvirtinau šį pavasario lygiadienį. Su juo baigėsi vienas mano gyvenimo etapas ir atsivėrė durys naujam. Be to….didysis, baisusis 30 metų jau visai čia pat…

Kaip aš jaučiuosi? Rami ir laiminga. Pagaliau aš žinau kas esu, ko noriu ir kur einu.

Jeigu reikėtų trečiąjį savo gyvenimo dešimtmetį apibūdinti vienu žodžiu, tai būtų žodis Paieškos. Visą tą laiką aš ieškojau savęs, savo kelio, savo tikslo, savo vietos pasaulyje. Iš vienos pusės tai didžiulė prabanga, tačiau man tai buvo natūralus ir beveik instinktyvus procesas. Prasmės savo gyvenimui pradėjau ieškoti dar paauglystėje. Tai buvo ilgiausias ir atkakliausias darbas mano gyvenime.  Tačiau aš niekada neleidau saujpasiduoti, niekada nepraradau vilties, kad rasiu savo kelią. Net pačiomis beviltiškiausiomis akimirkomis, mažas balselis mano viduje šnibždėdavo, „Laikykis, dar šiek tiek, dar truputį!“.  Dabar žvelgdama atgal aš galiu šypsotis, nes viskas, ką man teko išgyventi tebuvo pasiruošimas šiam momentui.

Koks bus ketvirtas dešimtmetis?

Manau nuostabus. Žinau tik tiek, kad žengiu į patį produktyviausią ir brandžiausią savo gyvenimo etapą, kurį paskirsiu kūrybai, tobulėjimui, džiaugsmingam ir prasmingam darbui, kuriame tikiuosi sutikti ir Tave.

Nežinau, kaip mūsų keliai susikirs, galbūt sudalyvausi mano seminare, ar susitiksime bendram projekte, o galbūt netikėtai pradėsime pokalbį kavinėje ar atnaujinsime kiek apleistą draugystę. Kad ir koks bebūtų kelias – džiaugiuosi tave sutikusi ir dėkoju už tai, ko mane išmokysi!

Taigi, naują dešimtį pradedu nauju „blogu“, naujais seminarais ir esu tikra – daugybe naujų gyvenimo staigmenų.

Kviečiu apsižvalgyti šiame kol kas dar kiek kukliame puslapyje, paspausti „Like“, jei patinka tai, ką čia radai ir pasidalinti savo mintimis ir įžvalgomis komentaruose.

Su meile,

Agnė

Komentarai

komentarai


Share This:

2 thoughts on “Nauja pradžia

  1. Sveiki. Perskaičiau Jūsų straipsnį „Nauja pradžia“. Puikus straipsnis, vertas dėmesio ir apmąstymų. Nors esu 10-čia metų jaunesnė už Jus, tačiau čia pamačiau save. Tiesa, aš visdar „ieškojimo“ etape. Gydausi nuo depresijos, tad dėkoju už vilties lašelį, kurį radau Jūsų žodžiuose. Ačiū!

    1. Labas Daiva, labai ačiū tau už komentarą! Džiaugiuosi, kad mano mintys ir išgyvenimai pasirodė tau artimi ir suteikė truputį vilties. Linkiu tau didžiausios stiprybės ir tikėjimo, kad rasi save ir save kelią.

Comments are closed.