Prisirišimų spąstai. Arba kaip atsikratyti seno kompiuterio.

Istorija iš mano asmeninio nuotykių lobyno, bet joje galbūt atpažinsi ir save. 🙂

Taigi, seniai, seniai, prieš maždaug 12 metų, nusipirkau pirmąjį savo nešiojamąjį kompiuterį. Tuo metu buvau dar bakalauro studentė Erasmus studijų mainų programoj Belgijoje ir labai juo džiaugiausi ir didžiavausi, nes mano gyvenimas palengvėjo 100 kartų, kai nebereikėdavo laukti kol gausiu eilę prie vos kvėpsinčių universiteto kompiuterių, kad galėčiau  pasitikrint savo paštą.

Man jį padėjo nusipirkti viską apie kompiuterius išmanantis pažįstamas, todėl buvau visiškai rami, kad tai puikus ir patikimas pirkinys. Tada nieko nesupratau apie nešiojamų kompiuterių gyvenimo ciklą, bet man pažadėjo, kad jis 5-6 metus tarnaus puikiai. Dabar suprantu, kad tai yra ganėtinai kosminis pažadas.

Siurprizas – jau praėjo beveik 12 metų, o jis man vis dar tarnauja, kaip vienintelis šiuo metu mano kompiuteris…

Pirkinys tikrai atsipirko!

Bet va čia prasideda problemos – praėjus maždaug 4 metams po šio kompiuterio įsigijimo, nusipirkau naują, mažesnį, paprastesnį, labiau tinkamą kelionėms. Jis sugedo po 3 metų, taigi teko atsiprašyti senolio.

Pastaruosius 3-4 metus aš ruošiuosi įsigyti naują, bet… tai nėra finansų, tai staiga mano senolis pradeda veikti nepriekaištingai ir aš užsimirštu apie tą būtinybę atsinaujinti, tai šalia atsiranda kažkieno kito kompiuteris, kurį aš galiu panaudoti būtiniems darbams atlikti, tai atsiranda išmanieji telefonai, kurie iš principo pakeičia beveik visas kompiuterio funkcijas, t.t.

Kažkaip tokių „sutapimų“ tarp mano pasiryžimo keisti kompiuterį ir to neįvykimo pasidarė truputį per daug, kad nurašyčiau tai paprasčiausiems atsitiktinumams…

Todėl aš kaip gera Theta Healing praktikė ėmiau ieškoti priežasties, kas gi mano pasąmonėje sulaiko mane, nuo naujo kompiuterio pirkimo.

Pirmiausia atradau, kad buvau sau uždėjus draudimą įsigyti naują kompiuterį, kol netapau tobula! Kai tą supratau, apėmė juokas iš savo pačios kūrybiškumo motyvuojant save veikti.

O visai neseniai viena mano Theta Healing praktikos kolegė pasidalino savo atradimu, kodėl jos automobilis ėmė krėsti keistus pokštus. Pasirodo, ji turėjo prisirišimą/ priklausomybę nuo savo automobilio ir kai ėmė garsiai kalbėti apie transporto priemonės atnaujinimą, prasidėjo gedimai…

Perskaičius šį įrašą, kažkas manyje suskambo! Pasitikrinu, tikrai, aš esu prisirišusi prie savo kompiuterio. Ką tai reiškia paprasta žmonių kalba? O gi tai, kad kad koks senas mano kompiuteris betaptų, kiek problemų su juo beturėčiau, aš vis tiek jo nekeisiu nauju…

Galite paklausti, o kas gi man iš to?

Aš irgi savęs to paklausiau ir gavau atsakymą:

1. Aš labiau rūpinausi savo daiktais, kai susikurdavau prisirišimą prie jų.
2. Man tai padėjo nepamesti ir išsaugoti savo daiktus.
3. O šis konkretus prisirišimas prie savo senojo kompiuterio man padėjo išsaugoti laisvės jausmą, nes dėl jo ribotų galimybių, aš galėjau labai mažai padaryti darbų, kurie mane nelabai įkvepia ir pakylėja…

Taigi, atradus šitas ir dar nemažai kitų nuostabių naudų, pagaliau galėjau paleisti šį prisirišimą, ir nepraėjus nei dviems dienoms radau kaip tik tokį kompiuterį, kurio galimybių ir kainos santykis man idealiai tiko ir jis jau pakeliui pas mane!!!!

O savo senoliui sakau Ačiū ir Ate, šiuo įrašu atiduodama jam paskutinę duoklę!

Jei turi panašią situaciją ir nori pagalbos – parašyk man seminaraimoterims@gmail.com arba susisiek Facebook’e !

Komentarai

komentarai


Share This: