Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

SoulSage Meditacijos ir Kūrybos Popietė: Manifestuok savo Svajonę!

8 sausio, 2017 @ 13:00 - 16:30

16Eur

Šioje ypatingoje Meditacijos ir Kūrybos popietėje kviečiu į meditaciją savo 2017 metų svajonėms, tikslams, norams ir viltims manifestuoti. Šią popietę sujungsime trijų labai veiksmingų praktikų įrankius:

  • Pasinaudosime Radical Manifestation (Radikalios manifestacijos) lapu, kad aiškiai suvoktum, ko ir kodėl nori.
  • Keliausim į itin veiksmingą meditaciją iš Theta Healing® praktikos, kad užtvirtintum savo „užsakymą Visatos manifestacijų prekybos centre“.
  • O kūrybinėje, popietės dalyje, pasitelksim Sielos Koliažo (SoulSage®) praktiką meditacijai integruoti ir kursime 2017 m. Sielos Koliažo kortą.

Ką pasiruošti šiai popietei:

Labai svarbu, kad jau iš anksto būtum susirašius į sąsiuvinį/užrašus kokių nori ateinančių metų, ką nori pasiekti, patirti, išgyventi.

Taip pat labai siūlau rašant ir svajojant apie ateinančius metus paieškoti tas svajones atitinkančių paveikslėlių, atsineškite savo nuotraukų, kurias galėsite karpyti ir įklijuoti į savo sukurtą kortą.

Taigi laukiu tavęs sekmadienį, 2017 m. sausio 8d. 13:00 val SoulSage erdvėje, MEDITACIJOS IR KŪRYBOS POPIETĖJE: Manifestuok savo svajonę.

SoulSage erdvė savo duris atvers 12:30 val, kad turėtum laiko apsidairyti, apsiprasti, išgerti arbatos ir patogiai įsitaisyti, ir nuo 13:00 val 3,5 val iki 16:30 paskirsi sau ir savo vidinei kelionei.

KAINA: 16 eur, vaikams ir suaugusiems kaina ta pati. Jei norite pervesti į sąskaitą, rašykite seminaraimoterims@gmail.com, atsiųsiu sąskaitos numerį.

REGISTRACIJA: būtinai registruokitės el.paštu seminaraimoterims@gmail.com arba sms/ skambučiu 867048656 Agnė.

VIETA: SoulSage erdvės ADRESAS – Raguolių g 6, Kaunas

Kam skirtos šios popietės?

Šie trumpi 2-2,5 valandų savaitinei susitikimai yra skirti tam, kad visi norintys praleisti laiką su savimi turėtų tokią galimybę bent kartą per savaitę. Temos bus įvairios, dabar pradedam nuo susitikimų su savo dvasiniais pagalbininkais, vėliau bus manifestacijos/ kūrimo meditacijų, savęs ir savo asmenybės tyrimui, talentų atradimui skirtų susitikimų, taip pat būtinai paliesim atleidimo sau ir kitiems temas. Pagal galimybes, šie susitikimai vyks kiekvieną savaitę, taigi kviečiu pasižymėti šį laiką kalendoriuje pasimatymui su savimi ir tikiuosi, kad kartu sukursime gražią sekmadieninę tradiciją ir bendruomenę!

Dalyvauti gali kiekvienas, taip pat laukiu ir mielai priimu tėvelius, norinčius kartu atsivesti ir šį turiningą laiką pasidalinti su savo vaikučiais (nuo 6-7 metų).

PRAŠYMAS TĖVELIAMS – prieš kviesdami savo vaiką eiti kartu pagalvokite ir pasitarkite su savo vaiku, ar jam bus įdomu, ar pavyks pirmiausia ramiai ir tyliai sėdėti apie 30 min ir sekti meditacijos eigą, o po to kartu su visais kurti ir klijuoti koliažą?

KAIP MUS RASTI

Susisiekimas automobiliu: kelias per Kauno HE šiuo metu yra taisomas, tai vienintelis kelias yra per Panemunę Vaidoto gatve, į Vaišvydavos plentą Girionių/ Arlaviškių kryptimi (jei kas naudositės navigacija, tai įveskite Raguolių 6, Kaunas, NE Vaišvydava), žiede prie sankryžos į Girionis važiuokite dešiniau į Vaišvydavą ir už 100 m. į dešinę sukite pirmoje gatvelėje (Užvingiųg.), ja pavažiavę apie 400 m sukite į antrą gatvelę dešinėje (Raguolių), trečias namas iš eilės dešinėje.

Viešuoju transportu:

46 autobusu – išlipti stotelėje Užvingių g ir paeiti į priekį Vaišvydavos kryptimi iki pirmos gatvės į dešinę, toliau sekti nuorodas kaip ir važiuojant automobiliu.

52 mikroautobusu – paprašyti sustoti prie pirmos gatvės už žiedo prie Girionių sankryžos, , toliau sekti nuorodas kaip ir važiuojant automobiliu.

Komentarai

komentarai


Informacija

Data:
8 sausio, 2017
Laikas:
13:00 - 16:30
Kaina:
16Eur
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , , , ,

Organizatorius

SoulSage
El. paštas:
seminaraimoterims@gmail.com
Interneto svetainė:
www.seminaraimoterims.lt

Vieta

SoulSage Erdvė Kaune
Raguolių 6
Kaunas, Lithuania
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37067048656