Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

SATORI vakaras Kaune – lengvas emocinio bagažo paleidimas

16 rugsėjo, 2016 @ 18:00 - 22:00

18Eur

IMG_20160805_173343Manai, kad reikia daug ir sunkiai dirbti, kad atsikratytum sukaupto neigiamo emocinio bagažo? Išbandyk Satori ir patirk, kad konfliktus, nuoskaudas, pyktį, baimę, sielvartą ir kitą emocinį bagažą galima paleisti švelniai, žaismingai ir netgi linksmai, o svarbiausia efektyviai!

KAS VYKSTA SATORI VAKARO METU?

Tavo Protas – žaidžia Satori stalo žaidimą ir yra užsiėmęs žaidimo ritualu.
Tavo Siela – naudojasi tuo, kad Protas užsiėmęs žaidimu, ir transformuoja skausmingą patirtį į atleidimą, meilę ir dėkingumą.

KOKIO REZULTATO GALI TIKĖTIS PO SATORI VAKARO?

Lengvumo jausmo, nes paleidai bent dalį tave ribojusio ir gyvenimą apsunkinusio emocinio bagažo,

Harmonijos, nes pradėjai arba užbaigei spręsti įsisenėjusią ir apkartusią tarpusavio santykių problemą,

Nušvitimo, nes suvokei tam tikrą gyvenimo pamoką ir atvėrei širdį naujiems dalykams įeiti į tavo gyvenimą.

REGISTRACIJA, KAINA IR KITA INFORMACIJA

Satori žaidimo vakare gali dalyvauti iki 10 žmonių, todėl būtinai užsiregistruokite iš anksto el. paštu seminaraimoterims@gmail.com arba tel. 867048656 (Agnė). Pirmenybė teikiama užsiregistravusiems ir iš anksto sumokėjusiems dalyviams.

Vakaras trunka nuo 2 iki 4 valandų.

Kaina – 18 EUR.

IMG_20160805_173557DAUGIAU APIE SATORI ŽAIDIMĄ:
SATORI vakaro metu į pagalbą pasitelksime vieną iš Radical Living įrankių – SATORI ŽAIDIMĄ. Jis padeda paprastai, žaismingai ir lengvai peržengti iš „aukos būsenos“, į Satori (japoniškai Nubudimas) – supratimą, kas vyksta tavo gyvenime ir kam to reikia. Tai lengvas, smagus ir labai VEIKSMINGAS procesas, po kurio žaisminga ir smagia forma slepiasi gilus ir ilgalaikis poveikis tavo gyvenimui. Daugiau apie Žaidimą www.radicalforgiveness.com

APIE AGNĘ VEČKYTĘ:

Agnė yra Radical Living metodo koučerė, Sielos koliažo (SoulCollage®) mokytoja ir Theta Healing® praktikė, o sudėjus viską kartu – Sielos Lobių Ieškotoja. „Visos metodikos, kurias pasitelkiu dirbdama, yra mano įrankiai padėti žmogui atskleisti savo Sielos lobius. Dažniausiai Sielos lobiai slypi ten, kur žmogus patiria didžiausius sunkumus, todėl mano darbas pirmiausia yra padėti jam patikėti, kad tas lobis apskritai yra. Kitas žingsnis yra padėti žmogui įžvelgti ir atpažinti individualius jo Sielos lobius. Tam dažniausiai pasitelkiu kūrybinę Sielos Koliažo (SoulCollage®) techniką. Taip pat labai svarbu vidinio lobio paieškose yra nuvalyti susikaupusias praeityje patirtų skausmingų įvykių bei negatyvių emocijų šiukšles, tam naudojam Radical Living metodiką ir pagrindinį jos įrankį – atleidimą. O kai tenka raustis dar giliau į pasąmonėje pasislėpusius negatyvius įsitikinimus bei klaidinančias programas, ThetaHealing® yra nepamainomas procesas šiuose kasimo darbuose. Galutinis rezultatas – lengvesnis, paprastesnis gyvenimas, daugiau džiaugsmo, tikėjimo savimi, ramybės ir geriausia tai, kad atrastas Sielos lobis prasiveržia ir į žmogaus materialų gyvenimą – pagerėja santykiai, pasikeičia finansinė situacija, atsiveria naujos galimybės, pagerėja sveikata…“

Draugaukime www.facebook.com/soulssage


Registracija į Satori vakarą

* indicates required

Komentarai

komentarai


Informacija

Data:
16 rugsėjo, 2016
Laikas:
18:00 - 22:00
Kaina:
18Eur
Renginys žymos:
, , , ,

Organizatorius

SoulSage
El. paštas:
seminaraimoterims@gmail.com
Interneto svetainė:
www.seminaraimoterims.lt

Vieta

Šviesos namai
Gedinimo g. 26b
Kaunas, Kaunas 44319 Lithuania
+ Google žemėlapis