„Atrask save iš naujo“ vasaros seminarai

LakunasIšmintis tai ne tik žinios ir intelektas, ji kyla giliai iš vidaus, kai žmogus ima klausyti jame tūnančio mažo balselio, kuriuo kalba Siela.

 

 

 

Klausydami savo Sielos balso, gyvename tikresnį, labiau įkvėptą gyvenimą. Išmokstame įžvelgti nuostabius dalykus savo kasdienybėje, su didesniu džiaugsmu imamės darbų, netgi tų, kurie mums nelabai patinka. Į savo gyvenimą pritraukiame daugiau meilės, sėkmės, gausos, bet jiems nevergaujame, o tiesiog džiaugiamės tai gavę.

KAIP TO IŠMOKTI?

Pirmiausia reikia susitarti su kitomis savo asmenybės dalimis, vidiniais balsais, kad jie nustotų taip garsiai rėkauti ir reikalauti, kad būtų paisoma jų valios, reikalavimų ir norų. Reikia juos atpažinti, įvardinti, išklausyti ir tada paprašyti, kad nors 10 min per dieną patylėtų ir leistų mums pasiklausyti savo Sielos.

Taip pat reikia nutildyti negatyvius balsus, sklindančius iš išorės, kurie sako: „Nesąmonė, daryt taip, kaip aš tau sakau ir visada turėsi stogą virš galvos“. Net jeigu jų ketinimai ir patys geriausi, tai, ko nori jie, neprivalo būti tai, ko nori tu. Visi, kurie sako: „tu negali“,“ taip niekas nedaro“, „tai niekada neveiks“, „šitas reikalas baigsis blogai“, „tai nenormalu“ (šitas žodis turėtų būti uždraustas), yra neverti, kad jų klausytumėmės, nesvarbu, kas jie tokie ir ką yra pasiekę patys.

Klausydami savo sielos balso, mes:

  • Išmoksime atpažinti Šaltinio balsą, skambantį mūsų sieloje.
  • Prisiminsime, kas esame iš tiesų, iš kur atėjome, ko trokštame ir ką galime.
  • Pažinsime savyje slypinčius talentus, dovanas, kurių jau seniai, o gal ir niekada nenaudojome.
  • Išmoksime ramiai ir be baimės pažvelgti į tai, kas slypi už mūsų galvoje skambančių balsų, taip pat ir neigiamų, nemėgstamų, atstumtų ir trokštamų pamiršti balsų.
  • Suprasime, kad visi pasąmonės rūsyje tūnantys „baubai“, kuriuos tiek metų stengėmės izoliuoti ir užrakinti, yra neatrasti, nuostabiai vertingi aukso grynuoliai.

Viskas, ko savyje nemėgstame tėra pusiausvyros netekusios mūsų asmenybės dalys, kurias kaip išdykusius vaikus, reikia sudrausminti, apkabinti ir su meile parvesti namo.

Visa tai ir dar daugiau atrasime  vasaros seminarų serijoje „Atrask save iš naujo“.

Tai 7 savaites truksiantis kursas, kur kartą per savaitę 3 valandom susitiksime su meile patyrinėti savęs per kūrybinę SoulCollage® metodiką, meditaciją ir švelnią savianalizę.

TEMOS

Liepos 9 d. Mano asmenybė ir jos dalys – psichologinis sielos aspektas, tai, kaip atpažinti savo vidinius balsus, kas mums padeda ir kas mums trukdo

Liepos 16 d. Mano aplinka ir jos poveikis mano sielai – artimi žmonės, draugai, priešininkai ir mokytojai, kaip jie veikia mūsų sielą, ką daryti jei šalia yra „toksiškas“ žmogus ir kaip įžvelgti auksą savyje naudojantis kitais kaip veidrodžiu.

Liepos 23 d. Gyvūnai – mano kūno šaukliai: – susidraugaujame su savo kūnu, sužinokime, kas praneša apie kūno negalavimus, kaip juos išgirsti, pažinti ir atrasti savyje. Sugrįšime prie „animalistinės“ sielos – ryšio su gaivališka ir žemiška mūsų energija.

Liepos 30 d. Mano dievai ir deivės – archetipai veikiantys mūsų gyvenimą, kaip jie sąlygoja mūsų vertybes, gyvenimo būdą, troškimus ir aistras. Kaip atpažinti mūsų gyvenimą veikiantį archetipą ir kaip pasikviesti tą archetipą, kurio šiuo metu labiausiai reikia.

Rugpjūčio 6 d. Mano Šešėlis – viskas, ko nenorime matyti savyje. Šešėlis mūsų teigiamose savybėse, vidinis saugotojas ir drąsa pažvelgti į savo vidinį požemį.

Rugpjūčio 20 d. Svajonės ir ateities vizija – kaip kurti savo ateities viziją, kodėl tiek daug vizualizacijos metodikų tiesiog paprasčiausiai neveikia. Ką daryti, kad mūsų svajonės išsipildytų.

Rugpjūčio 27 d. Gyvenimas Sielos išmintyje – kas toliau, kasdieninė praktika, gyvenimo klausimai ir atsakymai į juos pasitelkiant SoulCollage®.

KĄ KITI SAKO APIE SOULCOLLAGE®:

SoulCollage® seminaras davė naudingų žinių giliau save pažinti, rasti kelius, kaip greičiau atsakyti į klausimus, kurie šiandien atrodo labai, labai svarbūs, išmokau pasidaryti SoulCollage® kortas, kurių pagalba gausiu žinutes, padėsiančias rasti savo stiprybes, tikslus, pašaukimus. Jų pagalba galėtum pažvelgti į save ir savo gyvenimą iš šono ir greičiau keisti norimus dalykus. Puiki metodika savęs pažinimo link.“ Lina

„Labai ačiū už labai smagų seminarą, kuriame galėjau pajusti save ir įsijausti į savo toteminį gyvūną, pasitikėti savo vidumi, intuicija, širdimi. Ačiū už gilią meditaciją, nuoširdumą, atvirumą. Ačiū už visas žinias, perduotas apie SoulCollage® metodiką.“   Dalia

„Seminaras buvo nuostabus! Ačiū tau už galimybę pamatyti savo čakros gyvūną ir jam padaryti kortą. Tu visada pažadini meilę daryti  SoulCollage® kortas. Ačiū, ačiū, ačiū tu nuostabi. Įkvepi mylėti visas savo dalis!“ Aušrinė

„Seminare pasijutau lyg kosmose, atsijungė proto kontrolė. Buvo labai įdomu pajusti žemės žvaigždės čakros erdvę, susitikti su savąją vienaragę, išjausti trapaus švelnumo ir didžiulės stiprybės būseną. Apsilankiau dar viename savo vidinio pasaulio kambarėlyje, Pamačiau ten sukauptas paslaptis – lobius, ir atsakymus į kai kuriuos mano klausimus. Po to visa tai susiklijavo į koliažo kalbą.“ Katerina

“Kai iš didelio gyvenimo margumyno, lyg iš burtininko skrybėlės, išsitrauki savo pačios mažas daleles ir netikėtai susiklijuoji vieną iš savo veidų, nuotaikų ar įžvalgų, kalbančių mano kalba, šalia esančiųjų žodžiais ir sielos išminties kuždesiais nustembi, mėgaujiesi, pailsi, susidėlioji ir atrandi – tokie tad yra sielos koliažai:) “ Rasa

SEMINARŲ LAIKAS

Sielos išminties kursas prasideda liepos 9 d., susitikimai vyks 7 savaites, trečiadieniais nuo 18:30 iki 21:30.

SEMINARŲ KAINA

Viso kurso kaina yra 350 lt (vieno susitikimo kaina 50 lt) Registruotis galima tik visam kursui.

Registracijos patvirtinimui sumokama 100 lt, likusi suma –iki liepos 7 d. Dėmesio! Jei negalėsite dalyvauti kuriame nors seminare, jo medžiagą ir užduotis atsiųsiu elektroniniu paštu, taip pat jums patogiu laiku sutarsime dėl 30 min asmeninės konsultacijos telefonu arba Skype.

SEMINARŲ VIETA

Sėlių 22, Vilnius

REGISTRACIJA vyksta iki liepos 7 d. čia  , el. paštu soulsage@soulsage.eu arba telefonu 867048656.

Turite klausimų? Mielai atsakysiu telefonu 867048656.

Įkvėptos jums dienos!

Agnė

Komentarai

komentarai


Share This: