Pamąstymai apie norėjimą

Share This:

Pastaruoju metu atkreipiau dėmesį į dvi prieštaringas informacijos kryptis, viena sako,- „Norėk visko ir kuo daugiau, nes tu to vertas“. Kita sako,- „Išsilaisvink iš visų norų ir tapsi nušvitęs ir laimingas“.  Mane šis prieštaringumas patraukė ir panorėjau pasidalinti savo pamąstymais apie tai.

Lyg ir visada suvokiau, kad aš kuriu savo gyvenimo realybę, bet buvo lengviau galvoti, kai tai gaunasi kažkaip lyg netyčia, tada ir rezultatus lengviau priimt, nesvarbu ar tai džiaugsmingas įvykis, ar nelabai. Tačiau kuo sąmoningiau stengiausi gyventi savo gyvenimą, tuo aiškiau suvokiau, kad teks su šita tema padirbėti rimčiau.

Todėl pradėjus dirbti su Theta Healing praktika vienas iš pirmųjų dalykų, ką teko padaryt, tai susitikti akis į akį su savo kaip kūrėjos vaidmeniu ir baime manifestuoti/ kurti savo realybę.

O susitikimo su savo baime kurti metu man teko pripažinti, kad norėdama kurti, aš visų pirma turiu išmokti norėti. Vienas iš geriausių „įdiegimų“, kuriuos priėmiau Theta Healing Gausos ir Manifestacijos seminare buvo:
„Man galima norėti,
Aš žinau, kaip norėti,
Aš leidžiu sau norėti,
Aš žinau, koks jausmas yra norėti iš Viso Kas Yra Kūrėjo perspektyvos ir pagal Kūrėjo apibrėžimą“
(P.S. jei ir tu nori šių jausmų, parašyk komentaruose Taip, ir jie tau bus įdiegti).

„Kūrėjas mums davė gebėjimą norėti tam, kad galėtume kurti“ Vianna Stibal (Theta Healing įkūrėja ir autorė).

Būtent šie žodžiai man labai padėjo priimti savo gebėjimą norėti be baimės „nusidėti“ savo norais. Juk noras dažnai yra vizija, vaizdinys, svajonė, gebėjimas save pamatyti naujoje situacijoje. Tai kaip mes galime kurti nežinodami ko norim? Pažiūrėkim į vaikus, jų gebėjimas norėti yra tiesiog užburiantis!

Net jai nekalbėsim apie „žemiškus“ norus, kuriais dažnai mus vilioja visi, nuo skutimosi peiliukų gamintojų iki dvasinio tobulėjimo programų ir knygų, mokančių manifestuoti. Žemiški norai jokiu būdu nėra blogai, ypač kai žinai, kam tau to reikia. Bet paimkim globalius, „altruistinius“ norus: pasaulinė taika, alkstančių pamaitinimas, ekologinis žemės gyvūnų ir augalų rūšių išsaugojimas, švari gamta, mirtinų ligų išgydymas ir t.t. Juk jei savo gyvenimu siekiam prisidėti prie šių ar panašių idėjų realizacijos, ar gi galėsim efektyviai veikti nežinodami, kaip atrodys mūsų siekiami rezultatai? Tos vizijos, kuriamos 2, 5, 10, 20, 30 metams į priekį pasaulinių organizacijų forumuose juk visų pirma yra norai!

Mano asmeninė nuomonė: atsisakyti norų yra, Kūrėjo dovanos paleidimas vėjais. Aš čia nekalbu apie priklausomybę nuo norų. Apie tai kitame įraše.

Kitas norėjimo spektro galas yra norų džiunglės, kai leidi sau norėti, ir tada pasijunti kaip vaikas saldainių parduotuvėj, pradedi norėti visko nuo pasaulinės taikos iki naujos suknelės, griebi knygelę, viską surašai ir tada lauki… Kas dabar bus? Ar pradės man iš dangaus kristi viskas, ko aš panorėjau?

Lauki dieną, dvi, tris, savaitę… niekas nevyksta…

Tada viską meti, sakai nesąmonė ir eini toliau bambėti, kaip sunku gyventi ir kaip visko trūksta….

O tuo tarpu Visata jau buvo bebaigianti formuoti tavo užsakymą ir netgi kaspinėlį buvo užrišus su kortele: „Tu pradėjai kurti! Valio!“

Dar viena diena, viena savaitė, dar šiek tiek, ir tai jau būtų pradėję realizuotis….

Kaip jautiesi? Apmaudu? Ima savigrauža?

Ką daryt, kad nepakliūtum į šiuos spąstus?

Man labai padeda, kai pritaikau vieną iš Radikalios Manifestacijos principų (aut. Colin Tipping). Aš atsakau sau į tris klausimus:

Tarkim mano noras – mano pajamos padidėtų 500 eur per mėn.

1. Kiek šitas mano noras yra skirtas mano asmeniniams poreikiams patenkinti ir kokiu būdu tai paveiks mano asmeninę gerovę?
Pvz., jei man pajamos padidės 500 eur per mėn, aš galėsiu grąžinti skolas ir pradėti taupyti atostogoms, kuriu man seniai reikia, mano sveikata pagerės ir aš būsiu laimingesnė.

2. Kiek šitas mano noras, padės man patobulėti?
Pvz. Jei mano pajamos padidės 500 eur per mėnesį, aš nuvažiuosiu į mokymus, kurie padės man aiškiau bendrauti su žmonėmis.

3. Kiek šitas mano noras prisidės prie kitų gerovės?
Pvz. Jei nuvažiuosiu į mokymus, kaip aiškiau komunikuoti, mano šeimai, draugams ir kolegoms bus daug lengviau ir maloniau su manim bendrauti, ir mes kartu sukursim darnesnę atmosferą.

Šie klausimai padeda aiškiau suprasti priežastis ir motyvus tam tikram norui, be gavus šiuos atsakymus yra lengviau praeiti pasąmonės kontrolę ir atlaisvina kelia jo realizacijai. O geriausia yra tai, kad jei sąžiningai atsakai į šiuos klausimus, pamatai, ar tavo noras yra tik proto žaidimas ir blizgučio troškimas, kuris išsipildęs atneš tau tik galvos skausmą, ar tai yra tikrai tai, ko tu nori, dėl ko esi pasiruošęs pajudinti pirštą ir kantriai palaukti Visatos užsakymo išpildymo.

Nori pagalbos kuriant savo realybę, arba mokantis norėti? Parašyk man seminaraimoterims@gmail.com arba siųsk žinutę Facebook’e !

 

Komentarai

komentarai