Rudeniška kūryba ir nauji atradimai

islaisvink-kuriamaja-galia-5Jau senokai nieko nerašiau, bet kartais tylos periodai gyvenime yra būtini, nes iš jų gimsta patys gražiausi pavasariai.

Paskutiniu metu žodis kūryba, kūrybiškumas man vis neduoda ramybės. Visai neseniai suvokiau, ką iš tiesų į mano gyvenimą įnešė prieš 2 metus atrasta SoulCollage® kūrybinė metodika, kurią pamilau iš pirmo žvilgsnio. Ji man suteikė drąsos ir pasitikėjimo savimi kurti, kurti ne tik nuostabius ir be galo širdžiai mielus koliažus, bet ir atskleidė manyje visada buvusį troškimą rašyti, piešti, šokti ir visais įmanomais būdais išreikšti save tiek didelio džiaugsmo, tiek ir gilaus liūdesio ir skausmo momentais.

SoulCollage® atradimai tęsiasi

Daug svarbiau yra tai, kad SoulCollage® man suteikė drąsos keisti savo gyvenimą ir kurti jį tokį, kokio noriu aš. Sugrąžino tikėjimą, kad gyvenimas yra būtent toks, kokiam aš leidžiu jam būti. Suteikė stiprybės išlįsti iš savo kiauto, nugalėti daugybę baimių ir išmokė pateikti pasauliui save tokią, kokia as esu, pasidalinti tuo, kuo galiu dalintis. Padėjo pakviesti kitus kartu keliauti į šią nuostabią gyvenimo kūrimo kelionę, ir tai daryti vė,l ir vėl, net jei į kvietimą atsiliepia vos vienas kitas….

Daugelis iš mūsų, įskaitant ir mane, būdami tam tikro amžiaus patikėjome, kad pasaulis yra toks, koks yra, ir mes nieko negalime jame pakeisti, todėl belieka tik išmokti jame išgyventi. Tuomet ėmėme mokytis ir ieškoti būdų, kaip ne tik išgyventi, bet ir susikurti bent šiokį tokį komfortą, ir pamiršome, kad kiekvienas turime milžinišką galią patys kurti savo gyvenimą.

  • Pamiršome, kad visai nebūtina laikytis tam tikro šablono ar iškarpos, kad mūsų gyvenimas gali būti kokios tik nori formos, dydžio, storio ir spalvos.
  • Pamiršome, kad kiekvienas savo asmenybėje ir sieloje nešiojamės daugybę pagalbininkų ir patarėjų.
  • Pamiršome, kokia kalba jie kalba.
  • Pamiršome, kad kiekviename iš mūsų gyvena Didžiojo Kūrėjo ar Kūrėjos dalis, kuri yra viskas, ko mums reikia, kad daugiau nei vienos dienos nepraleistume veikdami “autopilotu nama-darbas-namai”.

Dabar galiu pasakyti, kad padedama SoulCollage® AŠ kuriu savo gyvenimą, o ne bandau išgyventi pasaulyje. Ne viskas rožėm klota, ne visada būna lengva, ne visada viskas pavyksta taip, kaip norisi… bet net ir būdama nelaiminga dabar, esu 1000 kartų laimingesnė nei prieš keletą metų….

Dabar aš gyvenu ir dirbu tam, kad kasdieną atskleisčiau save, augčiau, mylėčiau, keisčiausi, dalinčiausi ir padėčiau kitiems…

Visus norinčius prisijungti prie kelionės su SoulCollage® ir atskleisti savo kūrybinę galią, kviečiu į rudens seminarų ciklą “Išlaisvink savo kūrybinę galią”

O norintiems išbandyti ir susipažinti su SoulCollage® siūlau prisijungti į du nemokamus Soul Sage renginius SoulCollage® vakaras spalio 8 d. ir Pusryčiai su SoulCollage® spalio 11 d.

Radikalus gyvenimas

Jeigu SoulCollage® manyje atrakino gebėjimą kurti apskritai, tai Radikalaus gyvenimo (Radical living) strategijos padėjo man sufokusuoti savo kūrybines jėgas ir nukreipti jas norima linkme.

Radikalus atleidimas (Radical Forgiveness) padėjo, suvokti, kokios emocinės struktūros manyje trukdo kurti, paleisti daugybę senų, atgyvenusių ir niekam nereikalingų emocinių nuosėdų, prieš tai joms su meile padėkojus. Jeigu atleisti kitiems, už patirtą skausmą yra sunku, tai atleisti sau yra beveik neįmanoma, todėl Colin‘o Tippingo Radikalaus Atleidimo Sau (Radical Self-Forgiveness) įrankiai buvo tikra dovana ir palengvino šį procesą dešimteriopai.

Galiausiai Radikali Manifestacija (Radical Manifestation) iš tiesų privertė pažvelgti baimei į akis ir ne tik garsiai pasakyti sau, ką noriu „manifestuoti“ – sukurti, savo gyvenime, bet ir kodėl, kam man to reikia, ką aš darysiu gavus būtent tai, ko man reikia, ir kokie mano įsitikinimai neleidžia ateiti tiems dalykams, kurių nuoširdžiai trokštu. Padėjo priartėti prie atsakymo į klausimą, kas aš esu ir kokia mano misija…

Aš jau beveik metai mokausi taikyti visus Radikalaus gyvenimo įrankius ir principus, bei ruošiuosi Radical Living Coach sertifikavimo egzaminui, bet negaliu ramiai sėdėti ir laukti, kol gausiu sertifikatą. Noriu dalintis tuo, ką matau, žinau ir kas gali būti naudinga kiekvienam žmogui, kuris kada nors gyvenime patyrė arba padarė nuoskaudų. Todėl labai kviečiu į naują seminarų kursą „Sukurk vietos stebuklui“, kuriame pirmą kartą Lietuvoje supažindinsiu su Radikalaus Atleidimo metodika.

Komentarai

komentarai


Share This: