Skaudantis Kojos Pirštelis, Sprendimai ir ThetaHealing®

Dažniausiai apie įvairias asmeninio tobulėjimo situacijas girdime tik iš vienos pusės. Pasaką dažniausiai seka pats praktikas, apibūdindamas galimas šviesesnės ateities perspektyvas: kaip bus lengviau gyventi pabandžius vieną ar kitą metodiką.

Arba pasakorius yra klientas, besidalinantis jautriomis savo išgyvento transformacijos proceso detalėmis: suveikė ta praktika ar ne, ir ar verta praktiką išbandyti draugams bei pažįstamiems.

Ši istorija yra kitokia – ją pasakoja abi pusės.

Agnė: Taigi, mano mylima draugė, kuri prieš kelias dienas pradėjo darbą vadovės pozicijoje, paprašė Teta gydymo (ThetaHealing®) konsultacijos, nes vis pajusdavo tempimą ir skausmą dešinės kojos viduriniame pirštelyje. Kai mes susėdom pažiūrėti, kas čia vyksta, ThetaHealing konsultacijos procesas mus nuvedė prie temos, kuri, pasirodo, buvo labai aktuali – abejojimas savo sprendimais ir nesugebėjimas jų priimti savarankiškai be kitų pritarimo.

Justė: Kai kreipiausi į Agnę dėl skaudamo pirštelio, nė kiek neabejojau, kad tai kažkas daugiau nei fizinis skausmas. Aš jį gerai pažįstu, tą pirštelį – jau ne pirmą kartą, kai tik atsiranda daugiau darbo, aš jį pajuntu. Ir toks erzinantis, maudžiantis skausmas pulsuoja darbo valandomis, lyg ir prašydamas pagalbos.

Kasam giliau

Agnė: Konsultacijos metu pasigilinus priėjome prie situacijos, išgyventos dar vaikystėje. Šioje istorijoje mergaitę augino močiutė, nes tėvai turėjo daug darbo ir grįždavo namo vėlai vakarais. Močiutės mergaitė klausė ir stengėsi būti gera, kad vakare, mamai grįžus namo, gautų pagyrimą ir švelnų mamos žvilgsnį. Tačiau vieną dieną mergaitė pradėjo pastebėti, kad ne viskas, ką sako močiutė, yra absoliuti tiesa. Mergaitė pradėjo turėti savo nuomonę, kuri kartas nuo karto, o kuo toliau tuo dažniau, nesutapdavo su močiutės. Vaiko asmeninis tikėjimas ir pasitikėjimas močiutės skiepijamomis tiesomis susvyravo, nes tai, ką ji sakė, pradėjo neatitikti realybės, kurią ji savo vaikiškomis akimis pradėjo pastebėti aplink save.

Agnė: Čia man, kaip Teta gydymo (ThetaHealing®) praktikei, prasidėjo pati įdomiausia dalis, kurioje pamatėm, kaip vaikas sava logika pasidarė išvadą, kuri vėliau tapo viena iš pagrindinių gyvenimo principų:  jeigu tuo, ką sakė močiutė, ji tikėjo, o tai pasirodė ne visiškai teisinga, vadinasi, ji nebegali pasitikėti savo matoma realybe, savo sprendimais. Todėl, prieš darydama sprendimą, vaikas (o vėliau ir suaugęs) privalo pasitikslinti, ar kiti žmonės situaciją mato taip pat, kaip ir ji.

Agnė: Dirbant su ThetaHealing mes visada ne tik surandam problemos priežastį, be ir išsiaiškinam, kokių savybių, vertybių žmogus iš jos mokėsi. Taigi, šioje vaikiškoje ir, atrodo, visai paprastoje kasdieninėje situacijoje slypėjo labai reikšmingos pamokos – tiesos matymo ir priėmimo, pasitikėjimo savimi, savo tiesa ir sprendimais. Tuo pačiu konsultacijos metu padėjome Justės vidiniam vaikui leisti sau suabejoti tuo, ką sako mylimas ir svarbus suaugęs žmogus, ir pagaliau patikėti savimi ir savo suvokimu. O konsultaciją užbaigėme senų blokuojančių įsitikinimų pakeitimu naujais, tokiais kaip: Aš žinau kaip pasitikėti savo sprendimais, Aš žinau, kas yra tiesa iš Visa Kas Yra Kūrėjo perspektyvos, Aš žinau, koks jausmas yra pasitikėti savimi ir savo sprendimais, kaip tai padaryti ir kad man įmanoma tai padaryti ir aš tai jau darau.

Rezultatai

Justė: Jau nebe pirmą kartą dirbau su Agne ir žinojau, kad pokyčiai neįvyks iš karto. Čia ne burtų lazdele pamojuot ar atversti kitą gyvenimo puslapį. Žinau, kaip leisti sau pasimėgauti naujais, pozityviais įsitikinimais, kurie pakeitė mano – kaip mažo vaiko – jausmų logikos labirintus. Po kelių savaičių skausmas nuslūgo, aš ramiai priiminėjau sprendimus, be aplinkinių pagalbos. Drąsiai galiu pasakyti, kad dabar aš pasitikiu savimi ir žinau, kad apmąstyti sprendimai yra geri, ir man nebūtina, kad jiems pritartų dar kas nors.

Agnė: Kai po kokio mėnesio paklausiau jos, kaip ji jaučiasi, ar kažkas pasikeitė, išgirdau atsakymą, kuris mane nudžiugino iki širdies gelmių. Ji man pasakė, – “Agne, žinai, jaučiuosi kaip išsilaisvinus iš kalėjimo. Aš tik dabar supratau, kokia auka aš visada jaučiausi, ir kaip gera būti išsilaisvinus iš tos būsenos!”.

Man tai yra viena iš gražiausių sėkmės istorijų, kuriose teko dalyvauti kaip ThetaHealing praktikei.

 

Komentarai

komentarai


Share This: