Svajonių tvoros ir kaip jas nugriauti

Savo gimtadienio proga praeitą savaitę prisėdau ir permąsčiau praėjusius metus, kas pasikeitė, ką išmokau. 2016 metai man buvo ypatingi, jie buvo neprilygstami vidiniu augimu, pokyčiais, atradimais, jaučiuosi iš tiesų laiminga ir palaiminta eidama savo keliu. Ir tuo pačiu aš prisiminiau ir dar aiškiau supratau, kad daugiausia apribojimų, kliūčių, „lubų“, „sienų“ ir nematomų linijų savo troškimams įgyvendinti, tikslams pasiekti ir potencialui atskleisti gyvena mūsų, ypač moterų, galvose ir širdyse.

Todėl kviečiu tave pažaisti! Žemiau rasi tris klausimus. Geriausia būtų, jeigu kažkas kitas tau juos garsiai po vieną skaitytų, o tu klausytum užsimerkus. Jei nerandi pagalbininkų, garsiai perskaityk sau klausimą ir užsimerk. Užfiksuok pačią pirmą mintį, kurį tau ateis kaip atsakymas ir ją užsirašyk. Po to pakartok tą patį su kitais dviem klausimais. Nesvarstyk, nevertink, neredaguok, čia tik žaidimas!

Pradedam!

1. Jeigu viskas būtų įmanoma, ką dabar, šitam savo gyvenimo tarpsnyje, etape, metuose ar mėnesyje labiausiai norėtum pasiekti, įgyvendinti, nuveikti?

2. Kas tau trukdo tai pradėti/padaryti jau dabar?

3. Įsivaizduok, kad tai apie ką svajoji, jau yra realybė, ką jauti?

Perskaityk savo atsakymus garsiai, arba jei tau kažkas padeda, užsimerk ir paklausyk, kol tau perskaitys.

Kodėl reikia užsimerkti? Nes užsimerkus, mes automatiškai sukuriam ryšį su pasąmone, o visų problemų sprendimai slypi būtent ten.

Tavo atsakymai

Ar lengvai atėjo atsakymas į pirmąjį klausimą? O gal susinervinai, nes nežinai, ko nori, bijai norėti, atrodo, kad tavo norai „nepadoriai“ dideli ar maži? O galbūt per daug idealistiniai, ar per daug savanaudiški?

Jei taip, nenusivilk. Tu tikrai ne vienintelė, kuri taip jaučiasi dėl savo tikslų, norų ir svajonių, nekaltink savęs!

Jeigu atsakei į pirmąjį klausimą ir tavęs neužpuolė vidinės abejonės, kritika ir nerimas, kad apskritai turi tokių minčių, sveikinu! Tu jau moki svajoti, leidi sau norėti ir greičiausiai įgyvendini savo tikslus, planus ir išpildai savo norus! Ar norėtum dar labiau praplėsti savo gyvenimą ir jo horizontus? Kur ir kaip išsiplėstum savo gyvenimą?

Ar į antrąjį klausimą atsakei vienu ar keliais iš šių variantų: „Nėra laiko“, „Nėra pinigų“, „Tai per sunku“, „Turiu per daug kitų įsipareigojimų“, „Neturiu pakankamai žinių“, „Esu negabi, nesugebėčiau to padaryti“, „Man vis tiek nepavyks“, „Mane visi išjuoks“, „Dabar netinkamas tam laikas“, „Aš tai padarysiu, kai (paaugs vaikai, išeisiu į pensiją, numesiu 5 kg, t.t.)ir panašiai?

Būtent tokie ir panašūs atsakymai yra raktas į didžiausio trukdžio tavo svajonėms pasiekti atskleidimą. Tai yra tavo vidinės nuostatos, įsitikinimai, kurie veikia kaip kompiuterinė programa iš tavo pasąmonės, jie tave varžo ir atskiria nuo tavo svajonių ir tikslų. Patyrinėk, o iš kur jie kilo, kada prisimeni save taip galvojant, sakant pirmą kartą, galbūt prisimeni kitą žmogų taip sakant, kai dar buvai vaikas? Kokia nauda tau iš tokios nuostatos, galbūt ji tave saugo nuo nusivylimo, galbūt skatina tobulėti, augti?

Mes negalime pakeisti gyvenimo faktų ir įvykių, bet galime pakeisti požiūrį į juos! O pakeitus požiūrį atsiranda ir sprendimai, išeitys bei visai netikėti keliai, kaip įgyvendinti savo norus.

Galiausiai trečiasis klausimas, kokie jausmai užplūdo, įsivaizduojant save naujoje realybėje? Džiaugsmas, entuziazmas, jaudulys, energijos antplūdis ar nerimas, neviltis, baimė? Svarbiausia būk sąžininga su savimi. Svajonės gali gąsdinti, gali kelti pačius netikėčiausius jausmus, jeigu būsi jiems atvira ir paklausi savęs, o kodėl aš taip jaučiuosi, kokia mintis ar vidinė nuostata atsispindi šiame pojūtyje, padarysi svarbų žingsnį savo energijos išlaisvinimui ir tikslų įgyvendinimui.

Kas toliau?

Tyrinėk savo atsakymus, suvokt nuostatas, kurios tave riboja ir trukdo tau pasiekti savo tikslus. Kelk klausimą, o kas pasakė, kad taip turi būti, taip reikia daryti? Išdrįsus pažvelgti į savo vidines „lubas ir sienas“ gali išlaisvinti save iš daugybės visiškai bereikalingų pančių ir apribojimų!

Jei turi tikslą, svajonę ar troškimą ir iš tiesų nori jį įgyvendinti, bet jauti, kad kažkas tam trukdo, tuomet imkis veiksmų dabar!

Registruokis Theta Healing® konsultacijai čia, arba el.paštu seminaraimoterims@gmail.com arba telefonu +370 670 48656 ir mes kartu išlaisvinsim tave iš tavo nuostatų kalėjimo!

Daugiau informacijos apie mane ir ThetaHealing ieškok čia.

Palaimingos Tau dienos!
Agnė

Komentarai

komentarai


Share This: